"Skriskime drauge". Trimito Kalėdos su Carlu Ellisu

2017 12 28 (Ketvirtadienis) 19:00

Šiaulių arena visus kviečia Naujuosius pasitikti su „Trimitu” ir charizmatiškuoju Carl Ellis - išskirtinio, šventinio žanro renginys Jūsų dėmesį prikaustys gruodžio 28 -ąją 19 val.!

 

Bilietai tik nuo 10 eurų!

Šventinio koncerto programoje:
Valstybinis pučiamųjų orkestras "Trimitas"
Išskirtinio vokalo atlikėjas, solistas Carl Ellis
Dirigentas maestro Ugnius Vaiginis
Vedėja Sigita Stankevičiūtė
gospelo giesmės, Franko Sinatros, Johno Newtono, Brendano Grahamo ir kiti visiems žinomi kūriniai!

 

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ Naujuosius Metus pasitinka nusiteikę itin šventiškai – Šiaulių muzikos mylėtojai kviečiame apsilankyti išskirtiniame koncerte su atlikėju Carl Ellis. Charizmatiškasis svečias iš Vokietijos Lietuvoje lankosi antra sykį – 2016 m. gruodį Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje su „Trimitu” surengtas koncertas praėjo su milžinišku pasisekimu! Išskirtinio vokalo atlikėjas, energija pulsuojantis orkestras, dirigentas Ugnius Vaiginis ir sielą virpinančios muzikos istorijos tą vakarą nepaliko abejingų – buvo tikra muzikos šventė.

Šiuos metus orkestras palydės įspūdingu koncertu Šiauliuose – gruodžio 28 d. 19 val. Šiaulių arenoje „Trimitas”, diriguojamas maestro U. Vaiginio, scenoje vėl susitiks su dainininku Carl Ellis. Šiuolaikinio žanro atlikėjas dainininkas Carl Ellis gimė, augo ir studijavo Londone, Didžiojoje Britanioje. Dainininko karjerą C. Ellis pradėjo Londone, West Ende, kur debiutavo miuziklo „Paryžiaus katedra” pastatyme. Šis sėkmingas pasirodymas atvėrė atlikėjui duris į žymiausias Europos scenas ir netrukus jam buvo pasiūlyta dalyvauti kompozitoriaus Endrew Lloyd Weber pastatyme „Starlight Express” Vokietijoje. Atlikėjas dalyvavo pasaulyje populiariame televizijos projekte „Vokietijos balsas”, ne kartą kviestas pasirodyti Vokietijos televizijos kanalų ZDF ir RTL projektuose. Šiuo metu solistas su savo grupe pristatinėja naują solinį albumą bei dalyvauja koncertiniame ture „Grateful Tour” (Padėkos koncertinis turas). Koncertai Lietuvoje yra svarbi šio turo dalis: pasak atlikėjo, mūsų šalį jis pamilo iš pirmo žvilgsnio ir yra dėkingas likimui už pažintį su „Trimito” orkestru.

Dainininkas Carl Ellis sėkmingai užkariauja klausytojų širdis savo aksominio balso tembru, nuoširdžiomis emocijomis bei betarpišku dialogu su orkestru. Atlikėjas scenoje ir gyvenime lieka ištikimas savo trims tiesoms:

Muzika - mano gyvenimas. Muzika  - mano aistra. Muzika – mano pirmoji meilė.

Atlikėjai

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras TRIMITAS
(vadovas Deividas Staponkus, vyr. dirigentas Ugnius Vaiginis)
Solistas CARL ELLIS (vokalas)
Dirigentas UGNIUS VAIGINIS
Vedėja SIGITA STANKEVIČIŪTĖ

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos
Nemokamai: vaikai iki 6 metų neužimantys papildomos vietos
Renginio trukmė: 2 val.
Pertrauka: yra
Organizatorius: VšĮ Pramogų sala
Vaišių užsakymai: Vietoms prie staliukų priimami išankstiniai vaišių užsakymai. Užsisakant iš anksto taikoma 10% nuolaida. Tai patogiau, pigiau ir greičiau. Kreiptis tiesiogiai telefonu: +370 671 34 555 Lina

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose (Šiaulių arena (II-V 15.00-19.00 val.; tel. 8 41 460 005), PC "Saulės miestas" (I - VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC "Akropolis" (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu www.ticketmarket.lt ir PayPost skyriuose.
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietų kainos: 10, 15, 20 € (tribūnos, parteris), baras "Volfas Engelman" - 25 €
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)