"Raudoni Muzikiniai Vakarai" 5-erių metų GIMTADIENIS

2019 02 08 (Penktadienis) 19:00

Bilietų kaina:
17 - 25 €

IŠKILMINGAS „Raudonų muzikinių vakarų“ ciklo 5 -erių metų gimtadienis ŠIAULIŲ ARENOS AMFITEATRE! ŠVĘSKIME DRAUGE!

 

5 -erių metų „Raudonų muzikinių vakarų“ renginio ciklo gimtadienį vasario 8 -ąją su žymiausiais atlikėjais, geriausiomis dainomis ir nominacijų ceremonija švęskime kartu – Šiaulių arenos amfiteatre!

„Raudoni muzikiniai vakarai“ 2013 –iais metais Šiaulių arenos mažojoje koncertų salėje startavęs renginių ciklas. Tai - ypatingai šilti ir subtilūs muzikiniai vakarai prie staliukų su žymiais Lietuvos atlikėjais, kurių metu galima ne tik išgirsti geriausius atlikėjų kūrinius jaukioje aplinkoje, bet ir pabendrauti, užduoti klausimų.
Nedidelė, specialiai šiam renginių ciklui dekoruota salė sudaro kamerinės aplinkos, romantišką atmosferą bei suteikia dar daugiau šilumos bei artumo tarp klausytojų ir dainininkų.

5 -erių metų gimtadienio šventė vyks Šiaulių arenos amfiteatre, o joje net tik išvysime didžiausias „Raudonų muzikinių vakarų“ žvaigždes bei išgirsime geriausius jų kūrinius, bet ir nominuosime įvairiose kategorijose labiausiai pasižymėjusius atlikėjus!

Gimtadienio programoje išvysime:

Vytautą Šiškauską

Romą Dambrauską

Artūrą Orlauską

Ingą Valinskienę

Nedą ir Olegą Ditkovskį

ir Juozą Erlicką su grupe!

Renginio vedejas – Arūnas Valinskas.

Vasario 8 -ąją susitinkame Šiaulių arenos amfiteatre!

Dėmesio! Jūsų vietos gali būti prie staliukų, parterio zonoje (standartiniai keturviečiai) arba formuojami atskirai susiderinus pagal Jūsų individualų poreikį. Taip pat bilietus galite įsigyti ir tribūnose!

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos
Nemokamai: vaikai iki 6 metų neužimantys papildomos vietos
Renginio trukmė: 2 val.
Išankstiniai užsakymai (24 val. iki renginio pradžios):Vietoms prie staliukų priimami išankstiniai vaišių užsakymai. Užsisakant iš anksto taikoma 10% nuolaida. Kreiptis tiesiogiai telefonu: +370 671 34 555 TIK DĖL VAIŠIŲ UŽSAKYMŲ

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose (Šiaulių arena (II-V 16.00-19.00 val. Renginio dieną 2 val. prieš renginį, tel. 8 41 460 005), PC "Saulės miestas" (I - VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC "Akropolis" (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu www.ticketmarket.lt 
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietų kainos: 17 € (tribūnos), 25 € (prie staliukų išdėstytų parterio zonoje).
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)