Paroda Tavo PIN KODAS 2018 (PROGRAMA)

2018 09 06 (Ketvirtadienis) 16:00

Vaikų / jaunimo kūrybiško / aktyvaus laisvalaikio užimtumo idėjų paroda "Tavo PIN KODAS 2018" Šiaulių arenoje ir jos prieigose - rugsėjo 6 d. nuo 16 iki 19 val.!

 

PASKELBTA RENGINIO PROGRAMA! SPAUSK ČIA IR PARSISIŲSK!

 

Renginys vyks mūsų miesto šventės „Šiaulių dienos 782“ metu

PARODA „Tavo PIN KODAS“ – vieta, kurioje mokslo, meno, sporto, verslo specialistai ir aktyvus jaunimas pristato savo veiklas, projektus, dalijasi aktualiausiomis idėjomis, užmezga naujų ryšių. Šis renginys suteikia išskirtinę galimybę miesto visuomenei pristatyti savo organizaciją, jos unikalumą ir siūlomas veiklas. Šiais metais prie organizatorių prisijungusi Šiaulių valstybinė kolegija dalyviams pasiūlys parodoje dar nebandytas veiklas – galimybę dalyvauti praktinėse-kūrybinėse dirbtuvėse ir motyvuojančiuose pokalbiuose, veiklas interaktyviame LINPRA infomobilyje.

Šių metų renginio „Tavo PIN kodas“ naujovė – INFOMOBILIS!

Infomobilis – tai mobili STEAM (angl. SCIENCE, TECHNOLOGY, ENGINEERING, ARTS, MATHS) laboratorija ant ratų, kurioje galėsite susipažinti su techninės pakraipos profesijomis ir šios srities karjeros galimybėmis.

 

Infomobilio tikslas – patraukliai pristatyti inžineriją kaip modernią elektronikos, mechanikos, informatikos, matematikos ir kitus mokslus jungiančią profesiją. Inžinerinėje pramonėje labai laukiami jauni, smalsūs ir imlūs šios srities specialistai. Interaktyvus Infomobilis – puiki galimybė ne tik pamatyti ir išbandyti naujausias technologijas ir įrenginius, tačiau ir sužinoti apie inžinerinės pramonės krypčių studijas ir jas pasirinkus atrandamas perspektyvas.

Infomobilyje, kurio ilgis siekia 17,5 m, sumontuota moderni technika: 3D spausdintuvai, tekinimo ir frezavimo staklės, žmogaus fiziologinių savybių testavimo įranga, įvairūs mokomieji stendai. Laboratorijos ant ratų viduje lankytojai turi galimybę pamatyti automatizuoto surinkimo modelį, vaizdo monitorius su edukacinėmis pamokėlėmis, kompiuterizuotas frezavimo ir tekinimo stakles. Galima stebėti programavimu valdomą mechanizuotą detalių surinkimo procesą, suvenyrinio kubo gamybą, iš arti pažinti gamtamokslinius dalykus ir matematikos bei technologijų meno (dizaino) pasaulius.

Penktą kartą organizuojamoje vaikų / jaunimo aktyvaus, kūrybiško užimtumo PARODOJE „Tavo PIN KODAS 2018“ kviečiame dalyvauti visas organizacijas / įstaigas, kurios vykdo įvairias vaikų / jaunimo ugdymo ir užimtumo veiklas (valstybines, privačias, nevyriausybines organizacijas; darželius, progimnazijas ir gimnazijas; sporto, meno mokyklas; aukštąsias mokyklas, kitas švietimo įstaigas, būrelius, klubus, jaunimo organizacijas ar susibūrimus ir kt.).

Mūsų uždavinys – suteikti visas įmanomas galimybes organizacijoms ir entuziastams, kad jų siūlomos veiklos, keliamos idėjos būtų pastebėtos ir padrąsintos. Kviečiame renginyje prisistatyti, parodyti jaunimui, vaikams ir jų tėveliams savo naujausius pasiekimus, įspūdingiausius projektus, atspindinčius šių dienų aktualijas.

Skirstant parodos erdves ir plotus, sudarant bendrą renginio programą, pirmenybė bus suteikiama atsižvelgiant į planuojamas veiklas. Laukiame kuo įdomesnių, interaktyvių, parodos lankytojus įtraukiančių prisistatymų.

Jeigu kils papildomų klausimų, maloniai prašome kreiptis:

Rasa Benediktavičienė (projekto vadovė)

Tel. (8 41) 54 01 51, mob. 8 686 70 800, el. paštas rasa@siauliuarena.lt

Visą informaciją apie parodą galite rasti oficialiame projekto įvykyje ("event'e): SPAUSTI ČIA

DĖMESIO! Visi parodos dalyviai savo organizacijos / veiklos prisistatymus (filmukus, nuotraukas, vaizdingus aprašymus ir kita) kelia ant atviros parodos įvykio (evento) sienos skiltyje DISKUSIJA su grotažyme #TAVOPINKODAS2018 .

Kompetentinga komisija išrinks originaliausią prisistatymą. Nugalėtojų laukia vertingos dovanos!

Parodą organizuoja Šiaulių arena ir Šiaulių valstybinė kolegija, renginį finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė.