Miuziklas "ČIKAGA"

2017 12 20 (Trečiadienis) 19:00

Gruodžio 20 -ąją 19 val. Šiaulių arenoje - miuziklas ČIKAGA!

 

Miuziklas “Čikaga“ tai - muzikinė baudžiamojo teisingumo satyra, pasakojanti apie dvi dėmesio ir pripažinimo siekiančias žudikes.

Miuziklas persmelktas seksualumu ir ironija. Būti žinomu - siekiamybė. Nesvarbu kur bebūtum ir ką darytum, tavo gyvenimo prasmė - šviesti spindinčia žvaigžde. Tavo pasirodymas sukamas kaip šou, video klipas, ar dar vienas sensacingas nusižiovavimas. Tai gyvenimas vardan žinutės pirmame puslapyje, antraštės, blizgučių, šlovės alėjos. Todėl nieko nėra šventa ir visos priemonės pateisinamos. Būtis -  pati savaime subalansuota ieškoti naujos intrigos. Įdomiausia tai, kad tokius “garsius” veikėjus mes linkę garbinti, teisinti, lipdyti iš jų savo paties idealus. Miuziklas satyriškai žvelgia į „teisingumo“ sąvoką, po kuria šio „teatro žaidėjai“ patys savaime tampa šou egzistencijos įkaitais. Bet juk čia Čikaga.

19 a. trečiojo dešimtmečio Čikagos miesto kriminalinės teisybės paieškos susipina su stilingu nuteistųjų seksualumu ir paverčia kalėjimo sienas žvaigždžių kalve. Teisingumo šou, kur egzistuoja savo taisyklės.

Tai antras ilgiausiai rodomas miuziklas Brodvėjaus istorijoje.

Atlikėjai: Oneida Kunsunga, Gabrielė Bielskytė, Vaidas Baumila, Kristina Jatautaitė, Dominykas Vaitiekūnas, Rasa Ulteravičiūtė.

Kūrybinė grupė:

Dirigentas, muzikos vadovas -  Derek Barnes (UK)

Režisierė - Rūta Bunikytė

Scenografė - Renata Valčik

Kompozitorius John Kander

Choreografė - Inga Briazkalovaitė

Šviesų dailininkas - Eugenijus Sabaliauskas

Kostiumų dailininkas - Įvaizdžio namai HOUSE OF KIKIMARA

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: 30 % studentams, moksleiviams, senjorams, žmonėms su negalia, turintiems POLA kortelę (pateikus pažymėjimą)
Nemokamai: vaikai iki 6 metų neužimantys papildomos vietos
Renginio trukmė: 2 val. 20 min.
Pertrauka: yra (20 min.)
Vaišių užsakymai: Vietoms prie staliukų priimami išankstiniai vaišių užsakymai. Užsisakant iš anksto taikoma 10% nuolaida. Tai patogiau, pigiau ir greičiau. Kreiptis tiesiogiai telefonu: +370 671 34 555 Lina

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose (Šiaulių arena (II-V 15.00-19.00 val.; tel. 8 41 460 005), PC "Saulės miestas" (I - VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC "Akropolis" (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu www.ticketmarket.lt ir PayPost skyriuose.
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietų kainos: 17, 22, 32, 42, 52 € (tribūnos, parteris), baras "Volfas Engelman" - 42 €
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)