Mashina Vremeni "Meilė valdo pasaulį"

2018 01 27 (Šeštadienis) 19:00

Neabejotinai garsiausia Rusijos roko muzikos grupė „Mashina Vremeni“ su ilgai brandintu turu po Europą „Meilė valdo pasaulį“ („Миром правит любовь“) pirmą kartą Šiauliuose sausio 27 -ąją!

 

Pirmą kartą į Šiaulius atvyksta Rusijos melodingojo roko intelektualų grupė – „Mashina Vremeni“!
„Mashina Vremeni“ – neabejotinai garsiausia Rusijos roko muzikos grupė, įkurta dar 1969 metais. Jie pirmieji sužavėjo Rusijos muzikos mylėtojus roko ritmais ir užkariavo populiarumo viršūnes.

Andrei Makarevich, Alexander Kutikov, Andrey Derzhavin, Valeriy Efremov ir jų kolegos - Igor Khomich ir Aleksandr Ditkovskiy jau sausio mėnesį su ilgai brandintu turu po Europą „Meilė valdo pasaulį“ („Миром правит любовь“) neaplenks ir Lietuvos. Sausio 25 –ąją abejingų nepaliksiantis pasirodymas bus surengtas Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, sausio 27 –ąją – Šiaurės Lietuvos sostinės Šiaulių arenos scenoje.

Šių dviejų miestų arenų scenose išgirsime geriausius, giliai į atmintį įsirėžusius hitus „Марионетки“ и „Скачки“, „Свеча“, "За тех кто в море„ Разговор в поезде“, „Поворот“, o taip pat „Mashina Vremeni“ pristatys ir naujausias kompozicijas iš 2016 metų pavasarį išleisto albumo „Jūs“. Be viso ko, didžiausias grupės turas po Europą pasižymės ir įspūdingomis vizualizacijomis, galinga garso aparatūra bei visos scenos užsklandą sudarysiančiais video ekranais.

Kone pusę savo kūrybinio amžiaus grupė yra kviečiama pasirodyti ir į didžiausius, prestižinius Europos muzikos festivalius. Kiekvienas „Mashina Vremeni“ koncertas yra tarsi visiškai nauja istorija, ilgai lauktas įvykis, kuris pasižymi profesionalumu, aukščiausios kokybės standartais bei prasmingu kūrinių turiniu. Daugeliui žmonių grupė asocijuojasi ne tik su kokybiška muzika, bet ir sielai artimais dainų žodžiais.

Kelių kartų muzikos gerbėjų širdis savito stiliaus kūryba pakerėję „Mashina Vremeni“ kviečia sausio mėnesį visus į turiningą muzikinę kelionę, kurioje dar kartą išgyvensime neužmirštamas praeities akimirkas.

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos
Nemokamai: vaikai iki 6 metų neužimantys papildomos vietos
Renginio trukmė: 2 val.
Organizatorius: VšĮ Pramogų sala
Baras: Šiaulių arenos baras Volfas Engelman priima išankstinius vaišių užsakymus. Kreiptis tiesiogiai telefonu: +37067134555 Lina

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose (Šiaulių arena (II-V 15.00-19.00 val.; tel. 8 41 460 005), PC "Saulės miestas" (I - VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC "Akropolis" (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu www.ticketmarket.lt ir PayPost skyriuose.
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietų kainos: 19, 24, 29 € (tribūnos), 29, 39, 49, 60 € (parteris)
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)