LKL ketvirtfinalis: Šiauliai - Lietkabelis

2018 05 22 (Antradienis) 18:15

LKL KETVITFINALIS: GELTONAI JUODI ŠIAULIŲ "ŠIAULIAI" - PANEVĖŽIO "LIETKABELIS" GEGUŽĖS 22 DIENĄ 18:15 VAL.! JŪSŲ PALAIKYMAS - BŪTINAS!

 

Šiaulių "Šiaulių" klubas pateisino prieš sezoną pasirinktą šūkį #MesGrįžtame ir reguliariajame LKL "Betsafe" sezone užėmė penktąją vietą bei tęsia kovą dėl patekimo tarp pajėgiausių keturių šalies klubų. Antano Sireikos vedami ambicingieji šiauliečiai ketvirtose ketvirtfinalio serijos rungtynėse savo sirgalių akivaizdoje Šiaulių arenoje susitinka su Panevėžio "Lietkabelio" komanda.

Kaip ir pirmajame ketvirtfinalio susitikime Šiaulių arenoje, taip ir šiame, nudažykime tribūnas geltona, saulės spalva su marškinėliais #MES SUGRĮŽOME ir griausmingu palaikymu padėkime savo miesto komandai iškovoti taip reikalingą pergalę bei perkelti lemiamas serijos rungtynes į Panevėžį!

Pagrindinė renginio informacija

SVARBU: varžybų dieną bilietai brangs + 0.5 €
Nuolaidos: moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems nuolaida 2 €
Nemokamai: vaikai iki 6 metų neužimantys papildomos vietos ir su vienu iš tėvų
Nemokamai: vaikai su krepšinio akademijos SAULĖ, Antano Sireikos krepšinio akademijos pažymėjimais
Organizatorius: KK "Šiauliai"

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose (Šiaulių arena (II-V 15.00-19.00 val.; tel. 8 41 460 005), PC "Saulės miestas" (I - VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC "Akropolis" (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu www.ticketmarket.lt ir PayPost skyriuose.
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetuVienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)