Labdaringas Vienos pokylis (PROGRAMA)

2019 02 23 (Šeštadienis) 19:30

Šiaulių Rotary klubas „Harmonija“ maloniai kviečia Jus į 8-ąjį labdaringą Vienos pokylį Šiauliuose, vyksiantį 2019 m. vasario 23 d., šeštadienį, 19.30 val. Šiaulių arenoje, J. Jablonskio g. 16, Šiauliai. Surinktos lėšos bus skirtos funkcinių lovų įsigyjimui sunkia progresuojančia liga sergantiems asmenims.

Pokylio metu koncertinę programą atliks Martynas Kavaliauskas, valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras  "Trimitas“. Renginio metu vyks loterija ir aukcionas.

MARTYNAS KAVALIAUSKAS

Martynas – tai žmogus, kuris televizijos, muzikos ir teatro scenose pirmyn žengia gigantiškais žingsniais ir visada stengiasi būti geriausias, koks tik gali.

Per ketverius metus surengė beveik 300 pasirodymų: asmeninėse, įmonių, miesto šventėse bei koncertų salėse.

Šiuo metu aktyviai koncertuoja, yra Anželikos Cholinos šokio teatro solistas, Kauno bigbendo solistas bei Kauno valstybinio muzikinio teatro aktorius.

Martyno programoje skambės visiems puikiai žinomi lietuviški kūriniai (Laimės žiburys, Mažyte mano, Draugams ir t.t.), puikiai žinomų užsienio atlikėjų kūriniai (Enrique Iglesias, Elvis Presley, Ed Sheeran, Aivici, J. Timberlake ir kiti.).

Jūsų visų laukia nuostabus, muzikalus vakaras.

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras "Trimitas", diriguojamas maestro Ugniaus Vaiginio

Pučiamųjų instrumentų orkestras" Trimitas" - tai universalus kolektyvas, grojantis klasikinius, šiuolaikinius, sakralinius, estradinius, džiazo kūrinius. Bendradarbiaudamas su žymiausiais Lietuvos bei užsienio atlikėjais, kompozitoriais ir dirigentais „Trimitas“ atlieka tiek pasaulio, tiek mūsų šalies kompozitorių kūrybą.

Labdaringos Vienos pokylis Šiauliuose organizuojamas jau aštuntąjį kartą. Gražia tradicija tapęs renginys, kurį puoselėja Šiaulių Rotary klubas „Harmonija“, kas metai pritraukia vis gausesnį svečių ratą. Šiauliuose Vienos pokylis vyksta nuo 2012 m., o šalyje su pertraukomis buvo rengiamas nuo 1999-ųjų. Šis pokylis pasižymi labai aiškia vyksmo struktūra: iškilmingas atidarymas, dėmesys jaunimui, baltoms suknelėms, labai svarbūs šokio, vidurnakčio, pokylio pabaigos ir labdaros akcentai. Žinoma, svečiams būtina laikytis aprangos kodo privalomųjų elementų.

Šventinis pokylis Šiauliuose prasidės tradiciniu jaunimo porų pasirodymu, bus šokami polonezas, kadrilis, polka ir valsas, vėliau, prie šokančiųjų bus kviečiami prisijungti ir pokylio svečiai. Pokylyje gros orkestras, koncertinę programą atliks kviestiniai atlikėjai. Renginio metu vyks loterija ir aukcionas. Pokylis baigsis tradiciniais naktipiečiais su vengrišku guliašu ir alumi.

Vienos pokylis Šiauliuose išlaiko pagrindines renginio vyksmo tradicijas ir suvienija jame dalyvaujančius svečius iš įvairių Lietuvos miestų bei kaimyninių Europos šalių bendram labdaros tikslui. Surinktos lėšos šiais metais bus skirtos VšĮ „Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centrui“. Siektinas tikslas ‒ padėti Šiaulių regiono žmonėms sergantiems sunkia nepagydoma liga palengvinti kiekvienos dienos kančias. Ketinama nupirkti skausmą ir kvėpavimą palengvinančią įrangą ir kitas būtinas priemones.

Aprangos kodas – vakarinis:

damoms – ilgos suknelės (išskyrus baltas),

džentelmenams – smokingai, frakai, tamsūs kostiumai ir peteliškės.

Kvietimo kaina - 2 asmenims 120 Eur., 1 asmeniuI 60 Eur.

Paramą už kvietimus galima pervesti į Šiaulių Rotary klubo „Harmonija“ paramos sąskaitą LT807300010134550517 AB Swedbank.

Kilus klausimams skambinkite telefonu 861207080 - Giedrė.