Erotikos teatras "Angelų imperija" su naujausia programa "Pagundos skonis" (N-18)

2019 02 28 (Ketvirtadienis) 19:00

Šį intriguojantį, gundantį, seksualų šou pamatyti norės visi ir tikrai ne pro raktų skylutę!

 

Į Šiaulių arenos sceną žengia erotikos teatras „Angelų imperija“ su spektakliu „Pagundos skonis“!

 

Pažink visas meno formas!

Erotinio šou „Angelų imperija“ pastatymo autorė Aleksandra Rykova (Александры Рыковой). Šis pastatymas atspindi visą kūno grožį, o šalia jo -  žavinti muzika, ištaigingi kostiumai ir subtilus humoras.

Tai teatras, kuriame susijungia erotika, seksualumas, muzika, šokiai ir šviesos, o visa tai žiūrovams suteikia puikių emocijų antplūdį. Pastatymas „Pagundos skonis“ jau septynerius metus keliauja po Rusiją ir Europos šalis, o šį vasarį pirmą kartą šį neįprastą, viliojantį pasirodymą galės išvysti Šiaulių arenos publika.

Bilietai į spektaklį „Pagundos skonis“ – pati geriausia dovana mylimam žmogui. Jūs mėgausitės nuostabiu pasirodymu jaukioje salėje, o originali dovana liks neužmirštama Jums abiems.

2 patvirtinti teiginiai:

• Erotikos teatras „Angelų imperija“ – vienintelis toks šokių šou Europoje, kuris laužo stereotipus apie erotiką, teatrą ir šokius.
• „Pagundos skons“ – tai pasirodymas pavergiantis moteris ir ne ką mažiau vyrus.

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos
N-18: asmenys iki 18 m. neįleidžiami (su savimi būtina turėti asmens amžių patvirtinantį dokumentą: ID kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą)
Nemokamai: asmenys, judantys su neįgaliųjų vežimėliais (vieta pažymėta renginio salės plane).
Lydintiems asmenis su neįgaliųjų vežimėliais : lydintieji turi galimybę įsigyti bilietus už mažiausią neakcijinę kainą. Renginio salės plane pasirinkti sektorių– “Lydintis asmuo”. Papildoma kėdė bus pastatyta šalia vietų, skirtų neįgaliesiems.
Renginio trukmė : 1 val. 50 min.
Pertrauka: yra
Išankstiniai užsakymai (24 val. iki renginio pradžios):Vietoms prie staliukų priimami išankstiniai vaišių užsakymai. Užsisakant iš anksto taikoma 10% nuolaida. Kreiptis tiesiogiai telefonu: +370 671 34 555 TIK DĖL VAIŠIŲ UŽSAKYMŲ
Organizatorius: VšĮ „Pramogų sala“

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose (Šiaulių arena (II-V 16.00-19.00 val. Renginio dieną 2 val. prieš renginį, tel. 8 41 460 005), PC "Saulės miestas" (I - VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC "Akropolis" (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu www.ticketmarket.lt 
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietų kainos: 19, 22, 27, 31 € (parteris, tribūnos), baras "Volfas Engelman" - 25 €
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)