„X Faktorius“ atvyksta į Šiaulių areną – šiauliečiai pirmieji išvys būsimas žvaigždes

Jau šį savaitgalį geriausias visų laikų šou „X Faktorius“ atvyksta į Šiaulius. Šiauliečiai ir miesto svečiai turės galimybę pirmi išvysti tai, ką TV3 žiūrovai pamatys tik rudenį. Jaudinantis, intriguojantis, stebinantis ir džiuginantis – „X Faktorius“ nepalieka abejingų.

Gegužės 26 ir 27 dienomis vyksiančius teisėjų atrankų filmavimus galės stebėti visi norintys – kvietimai į šou yra nemokami. Juos atsispausdinti galima iš „tiketa.lt“ puslapio. Likus vos kelioms dienoms iki didžiojo šou filmavimo „Šiaulių arenoje“, kalbamės su projekto režisieriumi Mindaugu Meškausku apie tai, ko tikėtis šeštajame šou sezone.

Kodėl nusprendėte šias „X Faktoriaus atrankas“ filmuoti Šiauliuose, „Šiaulių arenoje“?

Šauliai – puikus miestas, gera arena, šilti žmonės – kodėl gi neatvažiavus į Šiaulius? Pirmąjį „X Faktoriaus“ sezoną mes jau buvome Šiauliuose ir kas kartą vis prisimindavome tuos filmavimus, publiką. Aplinkybės taip susiklostydavo, kad praėjusiais sezonais mes Šiaulius aplenkdavome. Šiemet aplinkybės palankios – net dvi atrankų dienos Šiauliuose!

Kodėl žiūrovams verta ateiti ir stebėti gyvai dalyvių pasirodymus?

Tie žiūrovai, kurie susirenka į „X Faktoriaus“ teisėjų atrankų filmavimus, pamato kur kas daugiau, nei žiūrovai prie TV ekranų. Be to jie yra labai svarbus veiksnys, lemiantis ir pačių teisėjų apsisprendimą. Pavyzdžiui, žiūrovams kuris nors dalyvis labai patiko, jie ploja, šaukia. Dažnai tokiu savo elgesiu priverčia net griežčiausiai nusiteikusius teisėjus pažvelgti į dalyvį kitaip, pakeisti savo sprendimą.

Kitas svarbus dalykas – gyvai atrankas stebintys žiūrovai mato visą TV virtuvę. Per trumpas pertraukėles gali pabandyti padainuoti, išgirsti kokių nors įdomių istorijų, kurias kartais už kadro papasakoja teisėjai, dalyvauti linksmame pasibuvime. Rudenį, kai jau prasidės „X Faktoriaus“ transliacijos, žiūrovai galės dar kartą viską prisiminti, įvertinti, kiek daug įdomių smulkmenų nepamatoma per TV ekraną. Be to, gyvai stebintys atrankas gali išlošti išmaniuosius telefonus, įvairius „X Faktoriaus“ suvenyrus, marškinėlius, o taip didžiules picas – vieni privalumai.

Kokie būtų trys trumpi patarimai būsimiems „X Faktoriaus“ dalyviams?

Patarimai vis tiek patys, tik juos dažnai pamiršta.

Jei jau atėjai į televiziją būk ryškus – tiek elgesiu, tiek apranga, tiek savo talentu. Jei nori būti pastebėtas – rodykis. Pilkai apsirengęs, šešėlyje atsistojęs, tyliai burbantis – greičiausiai ten ir liks stovėti.

Suformuluok savo tikslą. Žmogus, kuris žino ko nori, visada padaro įspūdį. Jei nežinai ko nori iš „X Faktoriaus“, jei nežinai ko nori iš scenos, jei nežinai ką tavo gyvenime reiškia muzika, tai atrankų diena tik ir liks vienos dienos nuotykis tavo gyvenime.