Vasario 12 –ą į Šiaulių areną atvyksta tikrieji 80 –ųjų disko karaliai

80 -ųjų disko muzikos mylėtojai turėtų įdėmiai suklusti – vasario 12 -ą dieną Šiaulių arenoje įvyks unikalus ir vienintelis populiariausių devintojo dešimtmečio atlikėjų koncertas „80 –ųjų Geriausieji“. Šiauliečiams ir miesto svečiams organizatoriai paruošė išskirtinai karštą koncertinę programą su kadaise populiarumo rekordus pasaulyje gerinusiais ir visų širdyse lig šiol išlikusiais dainininkais.

Šiaulių arenos tribūnas drebins disko muzikos karalienė, aksominio balso savininkė Sandra Ana Lauer, milijonams muzikos gerbėjų pasaulyje žinoma tiesiog Sandros vardu, devintojo – dešimtojo dešimtmečių pasaulinių hitų autorius, Vokietijos atlikėjas Manfred Alois Segieth, geriau žinomas Fancy pseudonimu, bei viena populiariausių 80 –ųjų disko stiliaus Švedijos grupių „Secret Service“.

Šie atlikėjai ir grupės iš tiesų turi kuo pasigirti – pavyzdžiui Sandros hitas „Maria Magdalen (I‘ll Never Be)“ devintajame dešimtmetyje skriejo viso pasaulio pop muzikos viršūnėmis gerindamas populiarumo rekordus, o su pačia atlikėja devyniasdešimtaisiais populiarumu galėjo varžytis nebent garsusis duetas „Modern Talking“.  

Vyrų tarpe devyniasdešimtųjų padangėje ryškiai žibėjo žavingojo Fancy žvaigždė, kurio hitai „Slice Me Nice“, „Flames of Love“ arba „Chinese Eyes“ pavergė muzikos gerbėjų širdis, o jų žodžius iki šių dienų gali nesunkiai padainuoti ir jaunoji muzikos gerbėjų karta.

Aukso amžių ankstyvame devintajame dešimtmetyje išgyveno ir ilgaplaukių švedų vyrukų grupė „Secret Service“. Į muzikos rinką išleidusi vienus sėkmingiausių to meto hitų „Oh Susie“ (1979 m.), „Ten O‘Clock Postman“ (1980 m.) ar „Flash in the Night“ (1982 m.) grupė karaliavo ne tik Švedijos, bet ir Norvegijos, Vokietijos, Austrijos, Prancūzijos ir kitų Europos šalių populiariausių dainų dešimtukuose.

Kiekvienam su nostalgija prisimenančiam šiuos atlikėjus ir nepakartojamus jų hitus vertėtų dar kartą peržvelgti ir savo garderobą. Atradusiems 80- ųjų stiliaus aprangos motyvų ir jais pasipuošusiems koncerto metu organizatoriai žada ypatingą dovaną – nuolaidas arenos kavinėse ir baruose.

Bilietų kainos į „80 –ųjų Geriausiųjų“ koncertą prasideda nuo 19 eurų, o juos galima įsigyti visose Ticketmarket kasose, internetinėje svetainėje adresu www.ticketmarket.lt bei visoje Lietuvoje paplitusiuose Lietuvos pašto skyriuose „Paypost“.