Šiaulių arenos gimtadienyje – iškilmingi apdovanojimai, sveikinimai, pasirodymai bei gausybė žymių veidų (VIDEO)

Penktadienio vakarą 10 -ies metų jubiliejų švenčianti Šiaulių arena, kaip ir prieš dešimtmetį – sausakimša. Į spalvingiausią Lietuvos areną sugūžėjo minios žiūrovų ir, žinoma, gausybė žymių asmenybių – šou pasaulio atstovai, sporto autoritetai, meno ir kultūros įžymybės, politikai bei kiti garbingi svečiai.

Gimtadienis Šiaulių arenoje prasidėjo simboline gaida – buvo pristatyti vakaro vedėjai Inga Jankauskaitė ir Arūnas Valinskas, kurie vedė ir Šiaulių arenos atidarymo renginį 2007 –iais, o pirmieji koncerte nuskambėjo šiauliečių numylėtinio Gyčio Paškevičiaus kūriniai, kurie taip pat yra įamžinti skambant Šiaulių arenos atidarymo metu.

Prabangiame šventiniame renginyje buvo nominuoti dešimtmečio pramoginiai, sportiniai, socialiniai bei kitų kategorijų renginiai, o taip pat labiausiai pasižymėję atlikėjai ir grupės.

Ant iškilmingos Šiaulių arenos scenos nominacijų teikti kilo garbingi svečiai – Šiaulių dramos teatro vadovas ir aktorius Aurimas Žvinys, krepšinio klubo „Šiauliai“ vyriausiasis treneris, Europos čempionas ir Šiaulių miesto garbės pilietis Antanas Sireika, verslininkas bei televizijos laidų vedėjas Darius Balčiūnas, dabartinis ir buvę Šiaulių miesto merai bei kiti nusipelnę asmenys.

Auksu tviskančias nugalėtojų statulėles atsiimti aplodismentais į sceną buvo palydėti taip pat gerai žinomi žmonės – Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Špokas,  grupės „Antis“ lyderis Algirdas Kaušpėdas, dainininkė Inga Valinskienė, krepšinio klubo „Šiauliai“ direktorius, buvęs garsus krepšininkas Mindaugas Žukauskas bei kiti.

Tikras ovacijų sprogimas arenoje nuaidėjo į sceną įžengus „seneliu“ save pastaruoju metu pristatančiam Kastyčiui Kerbedžiui. Vos pasigirdus pirmiesiems „Sakale lėk“ hito akordams žiūrovai neraginami kilo iš savo vietų bei dainavo kartu, o renginio organizatoriams teko eigoje koreaguoti scenarijų, kadangi įsišėlusi publika neleido K.Kerbedžiui nulipti nuo scenos ir vieningais šūksniais kvietė atlikėją pakartoti.

Antroje šventinio vakaro  dalyje susirinkę žiūrovai turėjo progą mėgautis teatralizuotu koncertu „The Beatles Show“, kuriame skambėjo kultinės šios legendinės ketveriukės dainos. Neužmirštamus hitus, tokius kaip „All you need is love“, „Lady Madonna“, „Yesterday“ ar „I want you hold your hand“ atliko Jeronimas Milius, Tadas Juodsnukis, Virginijus Pupšys, Beata Ignatavičiūtė, Martyna Kerpytė, o jiems akomponavo Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro orkestras.

Šiaulių arenos nominacijos ir nugalėtojai:

1. „Daugiausiai žiūrovų Šiaulių arenoje surinkusi atlikėja“ – Inga Valinskienė.

2. „Daugiausiai kartų Šiaulių arenoje organizuotas renginys“ – KK „Šiauliai“ krepšinio varžybos.

3. „Netradicinis ir tik Šiaulių arenoje organizuotas renginys“ – Tarptautinės žirgų konkūrų varžybos.

4. „Dešimtmečio sporto renginys“ – 2011 metų Europos vyrų krepšinio čempionatas.

5. „Dešimtmečio masiškiausias socialinis renginys“ - Šiaulių vyskupijos Šeimų šventė.

6. „Didžiausias tęstinis Šiaulių arenoje organizuojamas renginys“ - Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo ir pasiekimų paroda „Šiauliai”.

7. „Daugiausiai žiūrovų Šiaulių arenoje sulaukęs koncertas“ – SEL koncertas.

8. „Įspūdingiausias šou Šiaulių arenoje“ - grupės „ANTIS“ koncertas „Zombiai atrieda atidunda“.

9. „Daugiausiai kartų Šiaulių arenoje koncertavusi grupė“ – grupė „Vairas“.

10. „Daugiausiai kartų Šiaulių arenoje koncertavęs atlikėjas“ – Gytis Paškevičius.

11. „Žiūrovų balsas: Šiaulių arenos dešimtmečio renginys“ – 2011 metų Europos vyrų krepšinio čempionatas.

12. „Įspūdingiausias šokių renginys Šiaulių arenoje“ - sportinių šokių kolektyvo „Žuvėdra“ pasirodymas „GRAND SHOW“.

Nuotraukos - Fotodesantas.lt

Video - ID Media.