Šiaulių arenoje startavo pirmasis Lietuvos atvirojo 3x3 krepšinio čempionato etapas

Kovo 11-ąją Šiauliuose startavo pirmasis Lietuvos atvirojo 3x3 krepšinio čempionato etapas, kuris vyks visos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos metu.

Šiauliai sekmadienį priims krepšinio entuziastus ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio, o pirmieji Šiaulių arenos lankus išmėgins jauniausių amžiaus grupių dalyviai. Daugiau nei pusšimtis komandų iš visos Lietuvos kausis U-10, U-12 ir U-14 amžiau grupėse, o vėliau prie turnyro prisijungs ir vyresni dalyviai. Vyrų elito grupės komandos žais ir dėl vietos vasarą vyksiančiame „Kaunas Challenger 2018“ turnyre.

Vienu metu „Šiaulių“ komandos namų tvirtovėje kaunasi net penkios komandų poros – po dešimt minučių trunkančiose rungtynėse komandos yra išsidėsčiusios per penkias aikšteles.

Viso renginio metu Šiaulių arenos durys yra atviros – žiūrovų laukia ne tik krepšinio kovos, bet ir įvairūs konkursai. Tarp jų baudų metimų ir tritaškių konkursai bei metimo iš aikštės vidurio konkursas. Nugalėtojų lauks įvairūs renginio rėmėjų prizai.

Lietuvos krepšinio federacijos ir „Sporto namų“ organizuojamas Lietuvos 3x3 atvirasis krepšinio čempionatas bus transliuojamas ir per televiziją – nuo 19 valandos tiesioginę finalinių kovų transliaciją bus galima stebėti TV6 kanalu.