R.Mineiro prieš dvikovą su V.Jagelo: praėjusį kartą kaip reikiant supykdžiau publiką (FOTO)

Šeštadienio vakarą Šiaulių arenoje užvirs tikros aistros, o jas adrenalino ištroškusiems žiūrovams suteiks kovotojai iš įvairių Europos šalių, o taip pat ir Brazilijos. Lapkričio 4 -ąją 19 val. startuos ilgai lauktas MMA bušido turnyras "Saulės mūšis", kurio kovos Šiaulių arenoje pirmąsyk vyks grėsmingame šešiakampiame narve.

Dieną prieš turnyro pradžią buvo surengta oficiali spaudos konferencija, kurioje dalyvavo visi kovotojai. Pagal reglamentuojamas procedūras sportininkai stojosi ant svarstyklių, o jų svorius užfiksavę teisėjai leido kovotojams papozuoti prieš fotografų objektyvus.

Didžiausią intrigą keliančių centrinių dvikovų kovotojai brazilas Rodrigo Mineiro, olandas Marvin Aboeli bei lietuviai Teodoras Aukštuolis ir Vitoldas Jagelo buvo gerai nusiteikę ir drąsiai žiūrėjo vieni kitiems į akis. 

Po spaudos konferencijos savo mintimis prieš rytojaus dvikovą pasidalino pirmą kartą į Šiaulius atvykę svečiai iš Brazilijos ir Olandijos.

Tiesa, prieš V.Jagelo kovosiantis R.Mineiro Lietuvoje bušido gerbėjams jau yra pažįstamas iš itin dramatiškos ir daug emocijų sukėlusios kovos Vilniuje "Siemens" arenoje. Šią kovą puikiai prisimena ir pats brazilas, kuris teigė, kad tąsyk kaip reikiant supykdė lietuvių aistruolius, tačiau teisinosi, kad jo rodomus gestus publika suprato neteisingai.

"Tąsyk aš buvau labai "užsivedęs" ir emocingas. Esu kovotojas, ne robotas, stengiuosi ringe kurti šou, nes kovos yra skirtos ne tik mums, o ir žiūrovams, kurie susirenka į areną. Tuomet emocingai išreiškiau gestus, o žiūrovai tai suprato netinkamai, manė, kad provokuoju svetimą publiką. Galiu pasakyti atvirai, kad to nebuvo, esu garbingas kovotojas ir vertinu savo varžovus, tiesiog noriu, kad publika kovos metu mane pamiltų", - prisimindamas kovą Vilniuje kalbėjo R.Mineiro.

Brazilas taip pat tikino daug informacijos apie savo būsimą varžovą neturintis, tačiau teigė, kad jam parenkesnė bus kova parteryje.

"Žinau, kad mano oponentas yra geras stovėsenos kovotojas, jis mėgsta intensyvią kovą, naudoja daug energijos ir reikia ypatingai saugotis jo tikslių smūgių. Mano stiprioji pusė yra kova parteryje, todėl būtent tai aš stengsiuosi ir daryti rytoj", - kalbėjo neaukštas, bet tvirtai sudėtas atletas.

"Tikiuosi iškovoti pergalę nokautu", - paklaustas ko tikisi iš rytojaus kovos trumpai atrėžė brazilas.

Kitoje centrinėje dvikovoje rytoj pirštines surems T.Aukštuolis ir jo oponentas iš Olandijos M. Aboeli.

Pastarsis spaudos konferencijoje buvo geros nuotaikos ir teigė nekantraujantis rytoj žengti į šešiakampį narvą.

"Žinau, kad mano varžovas yra geras kovotojas, jis turi nemažai tarptautinės patirties, yra iškovojęs skambių pergalių. Pagrindinis mano pranašumas šioje kovoje turėtų būti greitis - privalau išnaudoti savo mobilumą ir išlikti stovėsenoje, nes čia esu pranašesnis. Tikiu, kad rytoj teisėjas į viršų kels mano ranką", - optimistiškai prieš kovą kalbėjo M.Aboeli.

"Ar man patinka kovos narve? Aš jas dievinu. Nėra galimybės kibtis į ringo virves, viskas vyksta uždaroje erdvėje iš kurios niekur nedingsi - tai sukelia dar daugiau azarto ir adrenalino", - šypsojosi olandas.