Rimtam iššūkiui besiruošiantis Teodoras Aukštuolis: tereikia tikėti tuo, kas yra neįmanoma

„Kiekvienai kovai visada ruošiuosi labai atsakingai. Noriu laimėti, o ne tik dalyvauti“, - sakė vienas pajėgiausių Lietuvos kovotojų Teodoras Aukštuolis prieš Šiauliuose vyksiantį tarptautinį bušido turnyrą „Saulės mūšis“.

Lapkričio 4 dieną Šiaulių arenoje vyksiančiame Bushido turnyre “ Saulės Mūšis” lietuvis surems pirštines su olandu Marvinu Aboeli, kuris šiuo metu treniruojasi su pajėgiausiais kovinio sporto atstovais.

„Manau, kad tai bus gera kova. O narve visada laimi stipresnis, - atsargiai kalbėjo T. Aukštuolis. – Po paskutinės savo kovos, kurią pralaimėjau Karlui Albrektssonui, supratau, kad man dar kažko trūksta iki pergalės. Supratau, kad reikia taisyti savo klaidas. Tikiu, kad turėjau tam pakankamai laiko“.

T. Aukštuolis prisipažino jau spėjęs įgyvendinti vieną iš savo gyvenimo svajonių. „Tikrai apie tai ilgai svajojau ir jau spėjau įgyvendinti. Norėjau bent kartą sukovoti „Pride“ turnyre. Dabar savo sąskaitoje jau turiu penkias kovas šiame turnyre, - džiaugėsi kovotojas. – 17 metų sportuoju „Ukmergės dziudo klube“ ir einu kovotojo keliu. Manau, kad galima įgyvendinti visas savo svajones, nors kartais tai gali atrodyti neįmanoma“.

Prabilęs apie savo baimes T. Aukštuolis nusišypsojo. „Pastaruosius du metus aš nebejaučiu baimės. Turiu tik vieną vienintelę – bijau nuvilti žmones, kurie manimi tiki arba deda visas pastangas, kad pasisektų, - kalbėjo kovotojas. – O tokių žmonių yra labai daug. Ačiū jiems visiems. Tikiu, kad dar bus puikių kovų ir gerų emocijų“.