Moksleivių gyvos muzikos konkurse „3G“ nugalėtojų laurus nuskynė grupės iš Gargždų ir Telšių

Nervingi, bet susikaupę, sau po nosimis kažką niūnuojantys ir vietoje nenustygstantys jaunieji muzikos atlikėjai – tokį vaizdą buvo galima matyti prieš prasidedant parodos „Ką veiki? 2016“ vakaro vinimi įvardinto gyvos muzikos moksleivių grupių konkursui „3G“. Tačiau vos tik nuskambėjus pirmiesiems dainų akordams buvo nesunkiai pastebima kaip dalyvių veiduose prieš pasirodymą kausčiusį nerimą pakeičia entuziazmas ir begalinis noras pademonstruoti savo geriausius muzikinius, o kartais net ir artistinius sugebėjimus.

Pirmą kartą organizuotame tokio pobūdžio konkurse dalyvavo septynios gyvai grojančios moksleivių grupės iš Šiaulių, Naujosios Akmenės, Telšių ir Gargždų. Visos grupės turėjo atlikti po tris savo kūrinius, kuriais buvo stengiamasi sužavėti ir įtikinti išties garbingą komisiją. Moksleivių grupių pasirodymus stebėjo ir vertino renginio iniciatorius Šiaulių arenos generalinis direktorius Gintaras Radavičius, Šiaulių universiteto gimnazijos muzikos pedagogė ir grupės „Kitava“ vokalistė Rasa Stoškuvienė, šiauliečių choro „Chameleonas“ vadovė ir puikiai muzikos pasaulyje pažįstama Laura Remeikienė bei sausakimšas arenas į savo koncertus sukviečiantis scenos grandas Gytis Paškevičius.

Įvairių muzikos stilių grupių pasirodymus palaikė Šiaulių arenoje susirinkę žiūrovai, o viena už kitą sėkmingiau scenoje pasirodžiusios grupės maišė kortas komisijai. Pastaroji net buvo priversta šiek tiek pažeisti konkurso reglamentą dėl nenumatytos priežasties – kelios grupės surinko vienodą balų skaičių, todėl prizines vietas užėmė ne kaip įprasta trys, o keturios grupės. Konkurse nebuvo paskelbtas ir vienvaldis nugalėtojas, nes pirmą ir antrą vietas dėl vienodai surinktų simpatijų pasidalijo dvi grupės – „The Red Band“ grupė iš Telšių bei ne tik solidžiu pasirodymu, bet ir originaliu pavadinimu išsiskyrę gargždiškiai „Nevalyk Lentos“.

Tuo tarpu bronzinę trečiąją vietą iškovojo taip pat dvi grupės – vietinių žiūrovų džiaugsmui bronza atiteko šiauliečių grupėms „Ekstra“ ir „Sweet Vibes“.

Visoms grupėms dalyvavusioms konkurse buvo įteiktos padėkos, o nugalėtojų ir prizininkų laukė ir piniginiai prizai. Tūkstančio eurų prizinis fondas buvo padalintas šiek tiek kitaip nei buvo numatyta. Pirmąją ir antrąją vietas pasidalinusioms grupėms atiteko po 350 eurų, o dvi trečiosios vietos buvo įvertintos po 150 eurų piniginiu prizu.