Ilgai šiauliečių laukta šventė "Geltonoji vakarienė" - jau šį savaitgalį!

Nuo ankstyvo pavasario pradėta planuoti didžiausia kada nors Šiaulius aplankysianti bendra miestiečių ir miesto svečių vakarienė jau pasiekė savo laukimo finišo tiesiąją. Šį savaitgalį, rugsėjo 22 -ąją, šeštadienį nuo 19 val. Šiaulių arenos didžiojoje salėje startuos pirmą kartą mūsų mieste organizuojama gyventojus prie bendro vakarienės stalo subursianti šventė - "Geltonoji vakarienė", kurioje dalyviai ne tik mėgausis vieni kitų kompanija, gera nuotaika, atsineštomis vaišėmis, bet ir organizatorių specialiai šiai šventei parengta muzikine programa.

Draugų kompanijos, įmonių kolektyvai ir kiti šventės dalyviai dar prieš prasidedant koncertinei programai dekoruos balta staltiese padengtus stalus geltonos spalvos akcentais, o vėliau padengs stalą savo atsineštomis vaišėmis, kurios taip pat atsispindės geltona spalva. Renginio organizatoriai visus šventėje dalyvausiančius miestelėnus įspėja, kad į areną alkoholinių gėrimų įsinešti nebus galima, o vyno taurę ar alaus bolaką "vakarieniautojai" galės pakelti įsigyję arenos viduje veiksiančiame bare. 

"Geltonos vakarienės" pagrindinis tikslas - įspūdingas, eleganitiškas, miestelėnus bendrai vakarienei suvienysiantis renginys, kuriame bus daug, mus, šiauliečius, jungiančios geltonos spalvos. Vis tik organizatoriai atkreipia dėmesį, kad nei apranga, nei dekorai, nei maistas neturi būti vien geltonos spalvos - savo fantaziją ir idėjas galima išreikšti laisvai, o geltona spalva yra akcentas į kurį dalyviai turi orientuotis atsižvelgiant į renginio koncepciją. 

"Pastebėjome, kad žmonės jautriai reaguoja, nes daug kam susidarė įspūdis, kad viskas kas bus arenoje turi būti tik geltona. Iš tiesų taip nėra - mūsų tikslas, kad žmonės į šią vakarienę pažvelgtų iš kūrybinės perspektyvos ir atrastų būdų, kaip savo aprangoje išryškinti geltoną spalvą ar pagalvotų kokiomis vaišėmis galėtų padengti savo stalą, kad šis taip pat turėtų matomų geltonų akcentų. Mūsų idėja yra sukurti tradicinę šventę, kuri kartą metuose suvienytų miestelėnus, o joje galėtumėme pasidžiaugti vieni kitų kompanija bei atsipalaidavus pasiklausyti muzikinės programos. Tam, kad atsispindėtų, jog esame šiauliečiai visus sujungs mūsų - geltona spalva. Taigi, jeigu į šventę ateisite su baltomis, o ne geltonomis kojinėmis - neįleisime", - juokavo šventės organizatoriai.

Šio vakaro vedėjos bus gerai šiauliečiams pažįstamos, įvairiuose projektuose dalyvaujančios ir Šiaulių kasdienį gyvenimą spalvinga kūrybine veikla nudažančios Rasa Stoškuvienė bei Laura Remeikienė. Muzikinėje vakaro programoje išvysime šiaulietiškas grupes "Kitava", "Vairas", Šiaulių dramos teatro aktorių trupę "Church on wheels" ("Bažnyčia ant ratų"), o taip pat scenoje pasirodys Lauros R. studija.

Vakaro eigoje bus renkamas ir originaliausiai papuoštas stalas, kurio autoriams atiteks organizatorių įsteigti prizai. Gražų rugsėjo 22 -ios vakarą linksmai nusiteikę miestiečiai rinksis vieningiausiai bendrai vakarienei Šiaulių miesto istorijoje, kuri galbūt taps naujos tęstinės tradicijos pradžia.