"Geltonoji vakarienė" pranoko lūkesčius: tokios vieningos atmosferos dar neteko matyti (FOTO)

Šeštadienio vakarą šiauliečiai ir miesto svečiai plūdo į Šiaulių areną, kuri kaip mat nusidažė geltonai. Šįkart ne krepšinio rungtynių metu, o ypatingoje šventėje - pirmą kartą organizuotoje miesto gyventojus vienijančioje „Geltonoje vakarienėje“.

Geltonomis suknelėmis, marškiniais, skrybėlėmis, kaspinais, net gi kelnėmis bei kitais apdarais išsipuošę šventės dalyviai tikrąją Šiaulių miesto gimtadienio dieną, rugsėjo 22 -ąją minėjo vieningai susėdę prie ilgų bendrų stalų. Tiesa, kiekviena kompanija savo stalo dalį puošė ir dekoravo savaip. Būtent už originalumą dekoruojant savo stalus šventės organizatoriai dovanojo rėmėjų įsteigtus prizus. Neliko neįvertinti ir didžiausią išmonę savo aprangos atžvilgiu pademonstravę „vakarieniautojai“.

„Geltonos vakarienės“ svečiai turėjo progą pasimėgauti ne tik vieni kitų kompanija, gera nuotaika ir atsineštomis geltonomis vaišėmis, bet ir muzikine programa. Puošnioje scenoje dainingą atmosferą kūrė šiauliečių grupės „Church on wheels“, „Vairas“, „Kitava“ , o taip pat Laura ir studija. Įspūdingai scenoje atrodė ir vakaro vedėjos – Rasa Stoškuvienė ir Laura Remeikienė, kurios save įkomponavo į geltonai išpuoštus stalus.

Prasidėjus šventei pilnutėlėje arenoje vakaro dalyviai per didžiuosius ekranus galėjo išvysti pirmuosius kadrus, kurie buvo užfiksuoti jiems dar tik atvykstant į „Geltonąją vakarienę“ ir pradedant dekoracijos darbus. Šventės organizatoriai išpildė savo pažadus bei apdovanojo „geltoniausią stalą“, originaliausiai papuoštą stalą bei kūrybiškiausiai į savo aprangos stilių pažvelgusius vakarienės dalyvius.

Šiauliečiai ir miesto svečiai vieni kitiems įsikabinę į parankes šoko „polka“, dainavo, dalijosi atsineštomis vaišėmis, o įsismaginusi publika prašė atlikėjų, kad muzika nenutiltų. Šiauliuose „Geltonoji vakarienė“ vyko pirmą kartą, o organizatoriams teko nelengva užduotis - iškomunikuoti apie renginį taip, kad dalyviai suprastų kokia yra renginio koncepcija ir koks jo pagrindinis tikslas. Akivaizdu, kad pirmasis blynas tikrai neprisvilo, o deklaruotas tikslas, kad šis renginys taptų tradiciniu, panašu, tiesiog privalo būti įgyvendintas.

Visas renginyje įamžintas akimirkas bus galima rasti oficialioje Šiaulių arenos "Facebook" paskyroje: https://www.facebook.com/SiauliaiArena/?ref=settings