Antram gyvenimui Kauno sporto halę prikėlusi Suzi Quatro pasirengusi sudrebinti Šiaulių areną

Subjuręs ir lietingas penktadienio oras kauniečių nuotaikos toli gražu nesugadino. Kauno sporto halės termometrų stulpeliai išsyk kilo aukštyn kai ant scenos įžengė roko muzikos karaliene tituluojama pasaulinės šlovės ir pripažinimo sulaukusi legendinė atlikėja Suzi Quatro. Iš pradžių nedrąsiai gyvos muzikos fone lingavusi publika įpusėjus koncertui kaip reikiant įsišėlo, o nuaidėjus pirmiesiems „Stumblin In“ dainos akordams S.Quatro gerbėjai stojosi iš savo vietų ir dainavo kartu su atlikėja.

Po kelerių metų pertraukos su trenksmu į Lietuvą grįžusi S.Quatro džiaugėsi šiltu priėmimu, o į koncertą Kaune sugūžėję būriai šios dainininkės gerbėjų iš visos Lietuvos nesitvėrė savame kailyje. Ilgametę sceninę patirtį jau sukaupusi, bet kaip teigė pati, antrą jaunystę išgyvenanti S.Quatro toli gražu neatrodė pavargusi po ilgos ir varginančios kelionės. Roko muzikos generolė aktyviai bendravo su publika, o šios raginama dar ir pratęsė koncertą pakartodama savo geriausius hitus.

„Jūs ypatingi, galėčiau koncertuoti ir toliau, bet rytoj dar turiu pasirodymą Šiauliuose, todėl kas norite dar, visus kviečiu vykti kartu“, - baigdama pasirodymą pusiau rimtai juokavo energingoji amerikietė.

Šiaulių arena gyvo garso S.Quatro ir grupės koncertą patikėjo specialiai šventei – didžiausias Šiaurės Lietuvos daugiafunkcinis kompleksas švenčia 10 –ąjį sezoną, o būtent šios atlikėjos pasirodymas vainikuos daug žadančio jubiliejinio sezono pradžią.

Galingi S.Quatro muzikos ritmai Šiaulių arenos stogą kilnos jau šį vakarą. Koncerto pradžia 19 val. Bilietus į renginį galite įsigyti visose Ticketmarket.lt kasose, Paypost skyriuose bei internetu www.ticketmarket.lt.