3x3 krepšinis žengia ir į televizijos ekranus

2020-ųjų metu Tokijos olimpinėse žaidynėse debiutuosiantis 3x3 krepšinis žengia ir į televizijos ekranus – tiesiogiai bus transliuojamos Lietuvos atvirojo 3x3 krepšinio čempionato kovos, o pirmoji transliacija iš Šiaulių vyks jau Kovo 11-ąją dieną.

„Šiaulių arenoje“ vyksiantis pirmasis Lietuvos atvirojo 3x3 krepšinio čempionato etapas bus pirmasis tokio tipo renginys Lietuvoje, o jo metu neliūdės ne tik dalyviai, bet ir žiūrovai. Nusprendę likti namuose ar neturintys galimybės atvykti į Saulės miestą svarbiausius įvykius galės stebėti per televiziją.

 „Mes visada galime drąsiai vadintis pačia sportiškiausia žiniasklaidos grupe Lietuvoje. Tai įrodo jau vien tai, kad šiemet transliavome žiemos olimpines žaidynes ir rodysime 2020-ųjų Tokijo olimpines žaidynes. Sporto sirgaliams visiškai įprasta ir tai, kad jie būtent per TV3 žiūri Europos ir pasaulio krepšinio čempionatus, o jau visai netrukus 3x3 krepšinis gaus savo olimpinį krikštą ir taps dar viena puikia pramoga krepšinio aistruoliams. Puikiai žinome, kad krepšinis Lietuvoje yra žiūrovų itin mylimas ir suteiksime jiems galimybę pamatyti profesionalias 3x3 krepšinio kovas bei įvertinti jų lygį. Vėliau liks tik nusitiesti kelią į olimpines žaidynes ir įrodyti, jog lietuviams nesvarbu, kiek žaidėjų krepšinio aikštelėje yra – elgtis su kamuoliu mes mokame. Tikimės, kad žmonės seks įvykius 3x3 čempionate, nes nuo mūsų žaidėjų ir komandų sėkmės priklausys, ar turėsime dvigubai daugiau aukščiausio lygio krepšinio transliacijų 2020-aisiais metais Tokijuje“,- mintimis dalinosi TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas.

Tiesioginės transliacijos metu žiūrovai išvys penkis susitikimus, o iškart po jų bus galima stebėti karštus Vaido Leliugos interviu su nugalėtojais specialiai paruoštoje studijoje, o viską vainikuos apdovanojimai. Beje, stebėti transliaciją TV6 žiūrovams padės Lietuvoje gerai žinomi komentatoriai Rokas Grajauskas bei Giedrius Vaitkevičius.

„3x3 krepšinio transliacijos Lietuvoje yra naujas dalykas ir mes džiaugiamės galėdami priimti tokį iššūkį. 3x3 krepšinį transliuosime įdomiau, kokybiškiau ir dažniau nei bet kuri kita šalis. Užsienyje yra įprasta rodyti tik Pasaulio ar Europos čempionatus, o mes pradėsime nuo vietinių pirmenybių ir jas rodysime tokiu lygiu, kokiu, tikimės, pradės ir mūsų čempionate dalyvausiančios komandos“,- pridūrė „Sporto namų“ direktorius Ignas Grinevičius.

Kovo 11-ąją dieną TV3 žiniasklaidos grupei priklausančiu TV6 kanalu nuo 19:00 val. bus galima stebėti finalines pirmojo Lietuvos atvirojo 3x3 krepšinio čempionato kovas.

Vis dar neužsiregistravę į „Šiaulių arenoje“ jau mažiau nei už savaitės vyksiantį pirmą čempionato etapą,  tačiau norintys tą padaryti dalyviai registraciją bei visą informaciją iki kovo 8d. 23:59 val. gali rasti adresu http://krepsinionamai.lt/3x3/3x3-registracija/ paskelbtoje registracijos formoje.