10-ojo sezono atidaryme Šiaulių areną drebins roko karalienė Suzi Quatro

„Du grandioziniai pasirodymai Lietuvos publikai – jau spalio mėnesį“, - skelbiama oficialioje roko karaliene tituluojamos Suzi Quatro socialinio tinklalapio paskyroje. Šis pranešimas – ne pasismaginti mėgstančių internautų klaidinga žinutė, o netrukus virsianti realybė. Pasaulinės šlovės sulaukusi atlikėja dar kartą sugrįžta į Lietuvą tam, kad primintų ką iš tiesų galime vadinti roko muzikos skambesiu.

Jau spalio 8 –ą dieną savo energija publiką užvedanti amerikiečių dainininkė atvyks į Saulės miestą, kur oficialiai atidarys jubiliejinį 10 –ąjį sezoną švenčiančios Šiaulių arenos renginių maratoną. Per savo kone 40 metų trunkančią muzikinę karjerą S. Quatro yra įrašiusi ne vieną pasauliniu hitu vėliau tapusį kūrinį: „If you can‘t give me love“, „Stumblin In“, „Devil Gate Drive“. Visus šiuos ir kitus atlikėjos hitus Lietuvos muzikos gerbėjai turės progą išgirsti jau netrukus.

Savo šlovingą muzikinę karjerą amerikietė pradėjo įkvėpta legendinės viso pasaulio įžymybės Elvio Preslio. Būtent pastarojo pasirodymą per televiziją stebėjusiai tuomet dar šešiametei S.Quatro galimybė būti žinomai muzikos pasaulyje atrodė lyg didžiausios svajonės išsipildymas. Ateitis parodė, jog šis atlikėjos noras buvo užprogramuotas virsti realybe. Unikalų sceninį įvaizdį susikūrusi roko muzikos stiliaus dainininkė išsiskyrė ne tik savo moterišku žavesiu, bet ir neeiliniais gabumais valdant bosinę gitarą. Tuomet tai buvo visiškai fenomenalus bruožas, nes taip bosine gitara griežiančios moters dar niekas nebuvo regėjęs. Įdomu tai, kad S.Quatro didžiąją savo karjeros dalį naudojo savo tėvo, dar 1964 metais padovanotą bosinę gitarą, kuria ji skambino ir  2007 –ųjų metų grandioziniame gyvame pasirodyme Australijos sostinėje Kanberoje.

Aktyviai koncertinius turus po visą Europą ir kitus žemynus iki šiol rengianti atlikėja didžiausio populiarumo kaip ne keista yra sulaukusi ne savo gimtinėje JAV, bet Didžiojoje Britanijoje, kur S.Quatro įrašė didžiąją dalį savo albumų. Vieną žymiausių ir didžiausio pasisekimo sulaukusį kūrinį „Stumblin In“ ji įrašė taip pat su britų atlikėju Chrisu Normanu. Nors šis hitas yra abiejų atlikėjų bendras produktas, pastaruoju metu dažniausiai jiems šį kūrinį tenka atlikti koncertuojant atskirai. Nepaisant to, šios dainos žodžiai pasaulyje yra žinomi visiems muzikos gerbėjams, todėl pasirodymuose vieno ar kito atlikėjo trūkumą kompensuoja vieningai traukiantys koncerte susirinkę žiūrovai.

Tuo galės įsitikinti Šiauliuose susirinkę S.Quatro gerbėjai. Būtent čia rudenį atvyksianti dainininkė žada koncertą, kurio metu pamiršite visus rūpesčius ir visa siela pasinersite į gyvos muzikos skambesį.

Bilietus į S.Quatro koncertus platina Ticketmarket, o jų kainos išties nesikandžioja – svyruoja nuo 19 iki 39 eurų.

Renginio anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=gOTMkMrIdbg&feature=youtu.be