Vidas Bareikis I Po kauke I PERKELTA

2021-12-28
19:00

Apie renginį

Kaina: Nuo 18 €

Vidas Bareikis Šiaulių arenoje 2021 m. gruodžio 28 d. 20 val.!

Vido Bareikio koncertas, turėjęs vykti 2020 m. gruodžio 30 d. Šiaulių arenoje, dėl koroanviruso nukeliamas į 2021 m. gruodžio 28 d. Bilietai galios ir kitais metais. 

Jei nauja renginio data jums netinka, vadovaujantis 2020 m. gegužės 13 d. įsigaliojusiu COVID-19 (koronaviruso infekcijos) paskelbto karantino sukeltų pasekmių poveikio vartojimo sutarčių dėl renginių organizavimo paslaugų tekimo vykdymui įstatymu savo bilietus galite iškeisti į atitinkamos vertės kuponą per 60 dienų nuo naujos datos paskelbimo. Šiuo atveju iki 2021 m. sausio 22 d. 

Norėdami bilietą iškeisti į kuponą, iki 2021 m. sausio 22 d. parašykite laišką el. paštu info@bravoevents.lt su šia informacija: 

  • Renginio pavadinimas  
  • Renginio data, nurodyta ant bilieto 
  • Jūsų elektroninis paštas, kuriuo buvo pirkti bilietai 
  • Jūsų telefono numeris 
  • Bilieto (-ų) nuotrauką (-as), kad matytųsi bilieto numeris 
  • Jei bilietas (-ai) buvo pirktas (-i) kasoje, būtina pateikti pirkimą įrodantį dokumentą (pvz., pirkimo čekį ar banko išrašą) 
  • Laiške būtina parašyti, kad sutinkate su žemiau nurodyta sąlyga:  

Užpildydamas ir pateikdamas šį prašymą: (i) patvirtinu, kad sutinku perduoti aukščiau nurodytus asmens duomenis duomenų valdytojui UAB „BRAVO EVENTS“ bilieto iškeitimo į kuponą paslaugos administravimo tikslu. 

Svarbu! Kuponu galėsite pasinaudoti pirkdami bilietus į kitus mūsų renginius. Kuponas galios 12 mėn. nuo jo išdavimo. Jei per šį laikotarpį nerasite sau tinkamo renginio, kuponą galėsite grąžinti per 14 dienų nuo jo galiojimo pabaigos ir atgauti pinigus. 

Domina VIP ložė šiam renginiui? Spausk ČIA
 

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos
Renginio trukmė: ~2 val.
Nemokamai: Iki 6 metų (imtinai), pateikiant amžių įrodantį dokumentą, neužimant papildomos vietos
Išankstiniai užsakymai (24 val. iki renginio pradžios): Vietoms prie staliukų priimami išankstiniai vaišių užsakymai. Užsisakant iš anksto taikoma 10% nuolaida. Kreiptis tiesiogiai telefonu: +370 671 34 555 TIK DĖL VAIŠIŲ UŽSAKYMŲ
Organizatorius: UAB “Bravo events”

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose PC "Saulės miestas" (I - VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC "Akropolis" (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu ČIA
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

*Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

ARTIMIAUSI RENGINIAI