Pasaulio sportinių šokių reitingo varžybos „SUN CITY CUP-2021“ I Pirma diena

2021-09-18
09:00

Apie renginį

Kaina: 10 €

Pasaulio sportinių šokių reitingo varžybos „SUN CITY CUP- 2021“

Nuo 1994 m. organizuojamos, jau tradicinėmis tapusios sportinių šokių varžybos, kuriose kiekvienais metais su malonumu ir dideliu azartu renkasi Lietuvos ir kitų Europos šalių aukšto meistriškumo šokėjų poros. Vaikų, jaunių, jaunimo, suaugusiųjų ir senjorų poros nuo ryto iki vėlyvo vakaro sukasi ant parketo, siekdamos išsiaiškinti, kurios gi yra labiausiai vertos užlipti ant nugalėtojų pakylos.

Jau eilę metų šioms varžyboms suteikiamas aukščiausias,- Lietuvos sp. šokių reitingo varžybų statusas, o nuo 2018 metų Pasaulio WDSF ir Europos DSE reitingas.

Šiais metais pirmą kartą Šiauliuose vyks suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių varžybos su priziniu fondu, kuriose tikimasi išvysti pajėgias Lietuvos ir daugelio Europos šalių poras. Taigi, žiūrovai tikrai galės pasimėgauti puikiu, kupinu grožio, technikos ir nesuvaidintų emocijų reginiu. Laukiame Jūsų rugsėjo 18-19 d. 19 val. vakarinėje dalyje.

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos
Nemokamai: vaikai (iki 6 metų imtinai), neužimantys papildomos sėdimos vietos, įleidžiami nemokamai.
Pertraukos: yra, 3
Informacija: Renginio pradžia 9 val., vakarinė dalis 19 val.
Renginio trukmė: 10-12 valandų su pertraukomis
GALIMYBIŲ PASAS: PRIVALOMAS (GP galima išsiimti ir pasidarius greitąjį antigenų testą). Daugiau informacijos gpasas.lt

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose PC "Saulės miestas" (I - VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC "Akropolis" (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu ČIA
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

*Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

ARTIMIAUSI RENGINIAI