Inga Jankauskaitė I Tau ir Man I Chaimo Frenkelio vilos parke

2021-10-22
19:00

Apie renginį

Kaina: Nuo 25 €

INFORMACIJA DĖL INGOS JANKAUSKAITĖS KONCERTO „TAU IR MAN“ ATKĖLIMO IŠ ŠIAULIŲ ARENOS (2021 M. SPALIO 22 D.) Į CHAIMO FRENKELIO VILOS PARKĄ, ŠIAULIAI (2021 M. LIEPOS 30 D.)

Spalio 22 d. Šiaulių arenoje turėjęs įvykti Ingos Jankauskaitės koncertas „Tau ir Man“ yra atkeliamas į vasaros laikotarpį! Koncertas įvyks liepos 30 d. 20 val. Chaimo Frenkelio vilos parke, Šiauliuose.

Jeigu nauja data, laikas ir vieta Jums tinka – maloniai lauksime pasiilgtame koncerte!

Bilietai galioja tie patys! Dėl tikslios bilietų vietos (eilė, vieta) rekomenduojama susisiekti iš anksto el. paštu vaidas@ticketmarket.lt.

Jeigu nauja data, laikas ir vieta Jums netinka – prašome informuoti minėtu el. paštu iki liepos 10 d. dėl pinigų grąžinimo už bilietus.

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos
Renginio trukmė: ~2 val.
Organizatorius: MB "Jūsų pramogos"

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose PC "Saulės miestas" (I - VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC "Akropolis" (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu ČIA
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

*Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

ARTIMIAUSI RENGINIAI