Inga Jankauskaitė I Tau ir Man

2021-10-22
19:00

Apie renginį

Kaina: Nuo 19 €

Inga Jankauskaitė I Tau ir Man - spalio 22 d. 19 val.

Dėmesio! Ingos Jankauskaitės koncertas yra perkeliamas į 2021 metų spalio 22 d. 19 val. su visomis viltimis, kad jis galės įvykti ir sulaukti Jūsų visų!

BILIETAI GALIOJA TIE PATYS, tose pačiose jūsų įsigytose vietose. Išsaugokite bilietą, palaikykite muzikos, sporto ir scenos menų bendruomenę!

BILIETŲ GRĄŽINIMAS, JEIGU NETINKA NAUJA DATA, BUS VYKDOMAS UŽPILDŽIUS "BILIETŲ GRĄŽINIMO PRAŠYMĄ" 
IR TIK PO PERKELTO RENGINIO DATOS PER 14 DIENŲ, PAGAL NAUJAI PRIIMTĄ ĮSTATYMĄ: 
"Atidėtas pinigų grąžinimo terminas – (i) kai vartotojas nesutinka su kita renginio data ir vartotojas bei paslaugų teikėjas nesusitaria dėl kompensavimo suteikiant kuponą, paslaugų teikėjas privalo grąžinti vartotojui už bilietą sumokėtą kainą, įskaitant visus mokesčius, ne vėliau kaip per 14 dienų nuo nustatytos vėlesnės renginio datos, o (ii) jeigu paslaugų teikėjas nenustato vėlesnės renginio datos – pinigai grąžinami ne vėliau kaip per 14 dienų, kai baigiasi 30 dienų terminas nuo karantino metu nustatyto renginių ir susibūrimų draudimo panaikinimo, (taigi per 44 dienas nuo karantino pabaigos)."

Renginio dalyviai ir žiūrovai įsipareigoja laikytis nurodytų saugumo ir higienos TAISYKLIŲ

Talentingoji aktorė ir atlikėja Inga Jankauskaitė su romantišku koncertiniu turu "Tau ir Man" atvyksta į Šiaulių areną vieninteliam pasirodymui -  gruodžio 26 dieną 19 val.!

Domina VIP ložė šiam renginiui? Spausk ČIA

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos
Renginio trukmė: ~2 val.
Organizatorius: MB "Jūsų pramogos"

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose PC "Saulės miestas" (I - VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC "Akropolis" (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu ČIA
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

*Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

ARTIMIAUSI RENGINIAI