VESTUVIŲ PARODA „SPEKTRAS“

2017 10 15 (Sekmadienis) 15:00

Pirmą kartą Šiauliuose organizuojama dar nematyto pobūdžio VESTUVIŲ PARODA „SPEKTRAS“, renginys bus išskirtinis savo įvairove. Susirinkę žiūrovai išvys įvairių paslaugų teikėjų pasirodymus, koncertą, pristatymų metu išgirs naudingus patarimus kas svarbu ruošiantis savo vestuvėms, turės galimybę pabendrauti su visais vestuvių srities paslaugų teikėjais, bei parodos metu burtų keliu bus apdovanotos būsimų jaunųjų poros remėjų įsteigtais prizais. Visus nemokamos parodos dalyvius ir žiūrovus kviečiame prisidėti, aukojant gyvūnų globos namams. Žemiau rasite sąrašą, ko labiausiai trūksta gyvūnų prieglaudai.

Pasiruošimas vestuvėms, tai smagus laikas, kuomet poros priima bendrus sprendimus ir kartu planuoja savo pačią svarbiausią gyvenimo šventę. Planuojant vestuves dažnai susiduriama su daug klausimų į kuriuos lengvai gali atsakyti savo srities specialistai, kurie šventėse dalyvauja dažnai ir gali patarti naudodamiesi savo patirtimi.

Šios parodos tikslas padėti jauniesiems pasiruošti savo vestuvėms, kuomet žiūrovai sužinos nuo ko pradėti, į ką atkreipti dėmesį, kokios tendencijos vyrauja šiuolaikinėse vestuvėse. Parodos metu žiūrovai galės išvysti paslaugų teikėjų pasirodymus, rasti naudingus kontaktus ruošiantis savo šventei, sužinoti atsakymus į visus iškilusius klausimus, bei laimėti prizus. Taip pat, renginio metu kviečiame susivienyti visus paslaugų teikėjus ir būsimus jaunuosius aukojant gyvūnų globos namams.

Renginys nemokamas, tačiau dalyvių ir žiūrovų vietų skaičius ribotas. Norint apsilankyti parodoje visus būsimus jaunuosius kviečiame iš anksto registruotis nurodytais kontaktais:  info@renginiuspektras.lt, Ieva Poškutė 867771152.

FACEBOOK: https://www.facebook.com/www.renginiuspektras.lt/

Visą informaciją apie parodą galite sekti: https://www.facebook.com/VestuviuParodaSPEKTRAS20171015/

Registruojantis būtina nurodyti visų atvykstančių žiūrovų vardą pavardę, o gautus patvirtinimo kodus pateikti atvykus į renginį. Registracija vyksta iki spalio 13 dienos.

Sąrašas, ko labiausiai reikia gyvūnų globos namams: atsisiųskite ČIA 

VESTUVIŲ PARODOS „SPEKTRAS“ PROGRAMA: atsisiųskite ČIA

Pagrindinė informacija

Organizatorius: Renginių spektras
Kontaktinis asmuo: Ieva Poškutė
Kontaktai informacijai: mob. tel. 8 677 71152; El.p. info@renginiuspektras.lt; www.renginiuspektras.lt
Pertraukų sk: 2
Renginio trukmė: 15 - 20 val.
Pertraukų trukmė: ~15 min.
Salės durys atidaromos: 15 val.