Paroda Tavo PIN KODAS 2018 (VYKSTA REGISTRACIJA)

2018 09 06 (Ketvirtadienis) 16:00

Bilietų kaina:
Renginys nemokamas

Vaikų / jaunimo kūrybiško / aktyvaus laisvalaikio užimtumo idėjų paroda "Tavo PIN KODAS 2018" Šiaulių arenoje ir jos prieigose - rugsėjo 6 d. nuo 16 iki 19 val.!

 

REGISTRUOKITĖS IR TAPKITE PARODOS DALYVIAIS  (http://tab.fo/tavoPINkodas_registracija_2018)

Dalyviai registruojami iki liepos 10 d.

DALYVAVIMAS PARODOJE NEMOKAMAS!

Renginys vyks mūsų miesto šventės „Šiaulių dienos 782“ metu

PARODA „Tavo PIN KODAS“ – vieta, kurioje mokslo, meno, sporto, verslo specialistai ir aktyvus jaunimas pristato savo veiklas, projektus, dalijasi aktualiausiomis idėjomis, užmezga naujų ryšių. Šis renginys suteikia išskirtinę galimybę miesto visuomenei pristatyti savo organizaciją, jos unikalumą ir siūlomas veiklas. Šiais metais prie organizatorių prisijungusi Šiaulių valstybinė kolegija dalyviams pasiūlys parodoje dar nebandytas veiklas – galimybę dalyvauti praktinėse-kūrybinėse dirbtuvėse ir motyvuojančiuose pokalbiuose, veiklas interaktyviame LINPRA infomobilyje.

Penktą kartą organizuojamoje vaikų / jaunimo aktyvaus, kūrybiško užimtumo PARODOJE „Tavo PIN KODAS 2018“ kviečiame dalyvauti visas organizacijas / įstaigas, kurios vykdo įvairias vaikų / jaunimo ugdymo ir užimtumo veiklas (valstybines, privačias, nevyriausybines organizacijas; darželius, progimnazijas ir gimnazijas; sporto, meno mokyklas; aukštąsias mokyklas, kitas švietimo įstaigas, būrelius, klubus, jaunimo organizacijas ar susibūrimus ir kt.).

Mūsų uždavinys – suteikti visas įmanomas galimybes organizacijoms ir entuziastams, kad jų siūlomos veiklos, keliamos idėjos būtų pastebėtos ir padrąsintos. Kviečiame renginyje prisistatyti, parodyti jaunimui, vaikams ir jų tėveliams savo naujausius pasiekimus, įspūdingiausius projektus, atspindinčius šių dienų aktualijas.

Skirstant parodos erdves ir plotus, sudarant bendrą renginio programą, pirmenybė bus suteikiama atsižvelgiant į planuojamas veiklas. Laukiame kuo įdomesnių, interaktyvių, parodos lankytojus įtraukiančių prisistatymų.

Jeigu kils papildomų klausimų, maloniai prašome kreiptis:

Rasa Benediktavičienė (projekto vadovė)

Tel. (8 41) 54 01 51, mob. 8 686 70 800, el. paštas rasa@siauliuarena.lt

Visą informaciją apie parodą galite rasti oficialiame projekto įvykyje ("event'e): SPAUSTI ČIA

DĖMESIO! Visi parodos dalyviai savo organizacijos / veiklos prisistatymus (filmukus, nuotraukas, vaizdingus aprašymus ir kita) kelia ant atviros parodos įvykio (evento) sienos skiltyje DISKUSIJA su grotažyme #TAVOPINKODAS2018 .

Kompetentinga komisija išrinks originaliausią prisistatymą. Nugalėtojų laukia vertingos dovanos!

Parodą organizuoja Šiaulių arena ir Šiaulių valstybinė kolegija, renginį finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė.