MŪSŲ DIENOS 2017

2017 04 24 (Pirmadienis) 15:00

Respublikinis festivalis-konkursas  - „MŪSŲ DIENOS 2017“ – maestro Vytautui Kernagiui atminti

 

Balandžio 24 d. 15 val. Šiaulių arenos konferencijų salėje vyks jau tradiciniu tapęs dainuojamosios poezijos festivalis-konkursas „Mūsų dienos 2017“. Nuo 2008 m. Šiaulių universiteto gimnazija organizuoja šį konkursą kaip maestro Vytauto Kernagio atminimo įprasminimą, taip skatindama mokinius domėtis šio žanro atlikėjų muzikiniu palikimu, populiarinti bardų muziką, sudaryti sąlygas skleistis moksleivių kūrybai ir saviraiškai. Festivalyje-konkurse dalyvauja gimnazinių klasių moksleiviai iš visos respublikos, kurie parengia dvi dainas: vieną – savos kūrybos, kitą – V. Kernagio arba kitų Lietuvos bardų.

Kiekvienais metais į renginį atvyksta vidutiniškai apie 20 kolektyvų, duetų, ansamblių iš įvairių Lietuvos miestų. Šiais metais dalyvauja gimnazistai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Marijampolės, Vilkaviškio, Joniškio kt.

Kaip ir kiekvienais metais, festivalio-konkurso komisijai pirmininkaus dainuojamosios poezijos atlikėjas ir dainų autorius Virgis Stakėnas, maestro V. Kernagio sūnus Vytautas Kernagis, pedagogė ir grupės KITAVA vokalistė Rasa Stoškuvienė, lietuvių kalbos mokytoja-ekspertė Vida Marcišauskaitė, jaunasis dainų autorius ir bardas Edvinas Budraitis.

Kasmet išrenkami 6 geriausiai pasirodę atlikėjai ir kolektyvai. Jiems įteikiamos nominacijos: ATRADIMAS, BARDAS – (už geriausiai atliktą V.Kernagio autorinę dainą), AUTORINĖ DAINA, ATLIKĖJAS – (už geriausią ir originaliausią vokalą),  STILIUS - (savitas pasirodymas), BEPROTIŠKAI FANTASTIŠKAS (tiesiog fantastiškas pasirodymas).

Festivalio laureatai kviečiami pasirodyti didžiausiame bardų festivalyje AKACIJŲ ALĖJA.

Kviečiame dalyvauti. Įėjimas nemokamas!