Live Rock Show: Alphaville, Secret Service

2018 12 22 (Šeštadienis) 19:00

Bilietų kaina:
21 - 42 €

Gyvos muzikos PARTY su "Alphaville" ir "Secret Service" - Šiaulių arenoje gruodžio 22 -ąją!

 

Sukurti nepamirštamą gyvos roko muzikos šou. Su tokiu tikslu į Lietuvą dviems koncertams –  gruodžio 21 dieną Klaipėdos „Švyturio“ arenoje bei gruodžio 22 d. Šiaulių arenoje, atvyksta garsiausios devintojo dešimtmečio grupės – amžinai jauni vokiečiai „Alphaville“ bei tikrą viesulą į sceną įsukantys švedai „Secret Service“.

„Tikri įspūdžiai - su gyva muzika”. Taip trumpai galima apibrėžti pagrindinę šio renginio idėją. Atsižvelgiant į augančius klausytojų poreikius, kuriems „fonuškė“ jau nebedaro įspūdžio, renginio organizatoriai nusprendė sujungti dvi kokybišką, gyvą muziką atliekančias grupes ir žiūrovams parengti tikrą „Live Rock Show“ vakarėlį.

Stebėk renginį iš geriausių vietų VIP ložėse!

„Alphaville“ vyrukai ne veltui dažniausiai yra apibūdinami kaip „amžinai jauni“. Būtent jų legendinis hitas „Forever Young“ yra neatsiejama visos muzikos istorijos dalimi, kurio žodžius iki pat šiol gali nesunkiai sudainuoti ir moksleiviai ir senjorai.

Jau daugiau nei tris karjeros dešimtmečius konertuojanti grupė ir toliau išlaiko aukščiausius populiarumo reitingus ne tik Europoje, bet ir JAV, Pietų Afrikoje ir net Japonijoje. Trijulės sąskaitoje – šeši studijiniai albumai bei pasaulinio pripažinimo sulaukę kūriniai: „Big In Japan“, „Sound Like a Melody“, „A Victory of Love“. Elektroninės muzikos patriarchai žada sukurti pašėlusią atmosferą, kurioje sėdinčių savose vietose neliks.

Ne mažesnio pripažinimo muzikos pasaulyje yra sulaukusi ir kita į Lietuvą sugrįžtanti grupė – „Secret Service“. Kuomet ilgaplaukiai švedai koncertuose uždainuoja „Ten O‘Clock Postman“ kyla tikra euforija, o susirinkusi minia išlaisvina visus savo šokių judesius. Didžiausias pasaulio scenas užkariavusios new wave, roko ir pop muzikos stilių propaguojančios grupės hitai „Oh Susie“, „Flash in the Night“ įvairiose Europos šalyse gerino radijo stočių populiarumo rekordus.  Pastaruoju metu „secretai“ išgyvena tikrą renesansą – už gyvą muziką itin vertinama ketveriukė yra kviečiama koncertuoti ne tik į didžiausias Europos arenas, bet ir į pasaulyje dominuojančius muzikos festivalius.

Įspūdinga scena, aukščiausios kokybės garso technika, moderniausi LED ekranai ir abejingų nepaliksiantis gyvos muzikos šou – „Alphaville“ bei „Secret Service“ desertas tik Klaipėdoje ir Šiauliuose!

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos
Nemokamai: iki 6 metų (imtinai), pateikiant amžių įrodantį dokumentą, neužimant papildomos vietos
Renginio trukmė: ~ 2 val.
Pertrauka: yra
Išankstiniai užsakymai: Vietoms prie staliukų priimami išankstiniai vaišių užsakymai. Užsisakant iš anksto taikoma 10% nuolaida. Tai patogiau, pigiau ir greičiau. Kreiptis tiesiogiai telefonu: +370 671 34 555 Lina
Organizatorius: VšĮ "Pramogų sala"

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose (Šiaulių arena (II-V 15.00-19.00 val.; tel. 8 41 460 005), PC "Saulės miestas" (I - VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC "Akropolis" (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu www.ticketmarket.lt ir PayPost skyriuose.
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietų kainos: 21 € (stovimas), 27, 32, 26 € (tribūnos), baras "Volfas Engelman" - 42 €
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)