Lainius ir grupė "Kitos durys"

2017 10 13 (Penktadienis) 19:00

"Raudoni muzikiniai vakarai" pristato: Lainius ir grupė „ K I T O S   D U R Y S “ – koncertas kuri verta pamatyti! Puikus Garsas ir šviesos, Videoprojekcijos ir Efektai, Nuoširdus ir originalus ŠOU, Nepamirštamos Dainos...

Spalio 13 -ąją 19 val. Šiaulių arenos mažojoje koncertų salėje (4 aukštas)


Lainius (Laimontas Dinius), vienas originaliausiu lietuvškos „intelligent pop-rock“ scenos atlikeju, kompozitoriu ir prodiuseriu, su grupe parengė naują ir įspūdingą koncertinę programą, kuri tikrai išsiskiria lietuviškojoje pop scenoje dainų originalumu, įvairove, atlikimo idejomis ir energija. Išskirtinis Lainiaus dainų bruožas – originalūs, įdomūs, nuotaikingi ir gilūs tekstai, įvairi, melodinga, uždeganti ir nemonotoniška muzika.

Be kita ko Lainius – puikus renginių režisierius ir vedėjas. 2017 pradžioje pasirodė naujas albumas „Kitos durys“, kuris po ankstesniojo antologinio ir limituoto albumo „Širdis“, dar labiau maloniai nustebins daugelį kokybiškos lietuviškos synth-pop-rock muzikos gerbejų.

Koncertinė programa, prasidedanti melodingais elektro-pop štrichais ir melodijomis, įsibėgėja ir muzikos bei atlikimo trykštanti energija nepalieka abejingų, nes didžioji dalis koncertinės programos – puikiai dar iš auksinių Rondo laikų žinomi Lainiaus hitai, skambantys naujai ir galingai.

Tokios dainos kaip „Tau“ „Širdis„, „Lėle“, „Viskas gerai“, „Dervišas“, „Aš ateisiu“, „Atsiprašau“ , „Rugiuose“/Hiperbolė/ ir, žinoma, naujausi hitai „Kitos durys“, „Gera diena“ bei daugelis kitų,- dovanoja puikios nuotaikos ir emocijų puokštę!

Daugiau informacijos Facebook‘e: https://www.facebook.com/Lainius-ex-Rondo-649741488498826/?ref=bookmarks

Pagrindinė renginio informacija:

Nuolaidos: netaikomos
Nemokamai: vaikai iki 6 metų neužimantys papildomos vietos
Trukmė: 2 val.
Organizatorius: VšĮ Pramogų sala

Svarbi informacija:

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose (Šiaulių arena (II-V 15.00-19.00 val.; tel. 8 41 460 005), PC "Saulės miestas" (I - VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC "Akropolis" (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu www.ticketmarket.lt ir PayPost skyriuose.
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietų kainos: 13 €
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)