Kosto Smorigino "Klounų dainos"

2017 11 10 (Penktadienis) 19:00

"Raudoni muzikiniai vakarai" pristato: KOSTO SMORIGINO „KLOUNŲ DAINOS“: APIE TARNYSTĘ IR PAŠAUKIMĄ - lapkričio 10 -ą dieną 19 val. Šiaulių arenos mažojoje koncertų salėje (4 aukštas)!

 

Lapkričio 10 d. Šiaulių arenos mažojoje koncertų salėje naują koncertinę programą pristatys aktorius, režisierius, dainų autorius ir atlikėjas Kostas Smoriginas kartu su kompozitoriumi Audriumi Balsiu.

Paklaustas, kodėl, būtent, klounas ir kokią žinutę jis siekia perduoti žiūrovams, dainuojantis aktorius atsako: “Tai toks pat vaidmuo kaip ir kiti vaidmenys. Kaip Bebenčiukas, kaip dėdė Vania, Kvadratas ar Makbetas… Šitas dviejų pagyvenusių klounų pasirodymas yra apie mus supantį pasaulį, apie vaidmenis, kurie brangūs, ir net tuos, kurių nesinori prisiminti, apie kolegas, kurių jau nėra, apie tuos, kurie neišlaikė, kurie išdavė, bet svarbiausia – apie tarnystę, likimą ir, pagaliau, savo pašaukimą”.

Paskutiniu metu artistas dažnai svarsto apie kūrėjo poziciją visuomenę, apie darbą ir tarnystę… “Dažniausiai į klausimą “Kur dirbate?” negalvodamas atsakai “Dirbu teatre”, bet štai senose teatrines tradicijas turinčiose šalyse atsakymas būtų “tarnauju teatre”. “Man patinka žodis “tarnauju”, nes buvimas scenoje, tai ne darbas, o tikriausia tarnystė – mūzom, žiūrovams. Ir tai ne nusižemini-mas, tai Likimas”. Be poreikio dalintis kūrėjo tarnystė sunkiai įsivaizduojama, o ir neįmanoma” – sako Kostas Smoriginas.

Su bičiuliu, kompozitoriumi, aranžuotoju Audriumi Balsiu K.Smoriginas dirba ne pirmus metus. Tal-entingas ir jautrus muzikantas yra aranžavęs keletą bardo kompaktinių plokštelių (taip pat ir paskutinį “Albumą” (2013). Tačiau viename koncerte, kaip scenos partneriai jie pasirodys pirmą kartą. Abu teigia, kad jaučiasi komfortiškai, papildo vienas kitą, o repeticijų laikas buvo įdomus ir turiningas.

“Esu laimingas, nes užsiimu mėgstama veikla, realizuoju save tiek muzikoje, tiek teatro scenoje, esu reikalingas. O ko daugiau reikia?!“ – samprotauja artistas.

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos
Nemokamai: vaikai iki 6 metų neužimantys papildomos vietos
Trukmė: 2 val.
Organizatorius: VšĮ Pramogų sala

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose (Šiaulių arena (II-V 15.00-19.00 val.; tel. 8 41 460 005), PC "Saulės miestas" (I - VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC "Akropolis" (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu www.ticketmarket.lt ir PayPost skyriuose.
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietų kainos: 15 €
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)