Humoro klubas su programa "Keturi tenorai" (be cenzūros N-16)

2017 03 30 (Ketvirtadienis) 19:00

Žiūrovų pageidavimu į Šiaulių areną po metų pertraukos sugrįžta modernaus humoro ekspertai - "Humoro klubas" su nauja programa "Keturi tenorai"! 

 

Data: kovo 30 diena
Laikas: 19 val.
Vieta: Šiaulių arenos mažoji koncertų salė (4 aukštas, įėjimas per VIP)

Po metų pertraukos „Humoro klubo“ vaikinai Paulius Ambrazevičius, Mantas Bartuševičius, Dominykas Klajumas ir Vaidotas Šiožinis grįžta į Šiaulius. Visas ketvertas pristatys programą „Keturi tenorai“, kurioje pilna juokų apie vyrų ir moterų santykius, katinus ir šunis, šiauliečius Marse, koalų mitybos įgūdžius ir neturtingą vaikystę.

„Šiauliuose nebuvome nuo 2016 metų balandžio 2 dienos, tai skubam atvykti 2017 metų kovo 30 dieną, kad nebūtų taip, jog Šiauliams tektų praleisti ištisus metus be  „Humoro klubo“ pasirodymų,“ – savo laiko skaičiavimo žinias demonstravo „Humoro klubo“ vadybininkas ir komikas Paulius Ambrazevičius.

„Humoro klubas“ į Šiaulius grįžta pasikeitęs – iš komandos išėjo ir solinį turą surengė Mantas Stonkus ir Mantas Katleris, o į sudėtį sugrįžo trečias juokingiausias komikas iš Šiaulių Vaidotas Šiožinis. Visi keturi jie žada puikų ir gerai įvertintą pasirodymą, kurį Vilniuje ir Kaune žmonės sutiko su plojimais, gėlėmis ir nemokamu alkoholiu.

„Nežinau, gal aš debilas esu,“ – cituodamas „Šiaulių“ trenerio Vaido Pauliukėno žodžius ne į temą į renginio aprašymą įsiterpė Vaidotas Šiožinis.

N16. Informacija gali turėti neigiamą poveikį nepilnamečiams.

Pagrindinė renginio informacija

SVARBU: N-16
Nuolaidos: netaikomos
Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami
Asmenys su neįgaliųjų vežimėliais: turi pranešti info@ticketmarket.lt dėl specialių vietų rezervavimo
Renginio trukmė: apie 1.5 - 2 val.
Organizatorius: VšĮ Pramogų sala

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose (Šiaulių arena (II-V 15.00-19.00 val.; tel. 8 41 460 005), PC "Saulės miestas" (I - VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC "Akropolis" (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu www.ticketmarket.lt ir PayPost skyriuose.
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilieto kaina: 12 €
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)