Baletas "Kleopatra"

2017 10 04 (Trečiadienis) 19:00

Bilietų kaina:
11 - 23 €

Baltarusijos valstybinis akademinis muzikinis teatras. Baletas "Kleopatra" - spalio 4 -ąją 19 val. Šiaulių arenoje!

 

Gelsiat Šaidulova
Kleopatra 
2-jų veiksmų baletas

Baletmeisterė statytoja Azerbaidžano liaudies artistė Medina ALIJEVA (Azerbaidžanas)
Dirigentė statytoja Marina TRETJAKOVA
Dailininkė statytoja Inara ASLANOVA (Azerbaidžanas)
Apšvietimo dailininkas Sergej OZERAN

Paskutinės Egipto valdovės Kleopatros įvaizdis daugelį amžių įkvėpdavo ir tebe įkvepia menininkus kurti puikius meninius kūrinius, kuriuose jie bando įspėti šios moters asmenybės paslaptį ir pateikti savo tolimos praeities įvykių versiją. Baltarusijos valstybinio akademinio muzikinio teatro kolektyvas taip pat siūlo žiūrovams savo naują spektaklį – G. Šaidulovos baletą „Kleopatra“.

Baletmeisterė statytoja Medina Alijeva sukūrė spalvingą, užburiantį renginį, siekdama šokiu papasakoti apie Egipto karalienės gyvenimą, nesustabdomą jos valdžios ir meilės siekį. Savo darbe Medina naudoja istorijos žinias, Senovės Egipto šokio reikšmę ir specifiką. Be to, ieškodama baleto choreografinės leksikos ypatumų, ji kreipėsi į šios šalies skulptūros ir tapybos meną.

Atsiminimai apie Kleopatrą, paskutinę Egipto karalienę, siekiančia valdžios bet kokia kaina, lieka istorijai. Daugiau kaip du tūkstantmečius jos įvaizdį gaubė romantinė paslapties aureolė. Bet ir senovės, ir šių laikų istorikus vienija tai, kad Egipto karalienė buvo protinga, valdinga, žavi, įžūli ir įžvalgi moteris. Ji ilgus amžius įkvėpė ir tebe įkvepia menininkus – šiuolaikinius poetus, rašytojus, dailininkus, režisierius, baletmeisterius – kurti puikius meninius kūrinius, kuriuose jie bando įspėti Kleopatros asmenybės paslaptį ir pateikti savo senų senovėje vykusių įvykių versiją.


Spektaklio premjera – 2016 metų birželio 9-oji diena.

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos
Nemokamai: vaikai iki 6 metų neužimantys papildomos vietos
Renginio trukmė: 2 val.
Pertrauka: yra
Organizatorius: UAB Avantika

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose (Šiaulių arena (II-V 15.00-19.00 val.; tel. 8 41 460 005), PC "Saulės miestas" (I - VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC "Akropolis" (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu www.ticketmarket.lt ir PayPost skyriuose.
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietų kainos: 11, 13, 15, 18, 23 € (tribūnos), 18, 23 € (parteris).
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)