Dėl nuomos teirautis: mob. tel. 8 687 33129, 8 41 540151

⬆️ Spausk "Virtualus turas 360" ir apžiūrėk pirčių kompleksą iš arti!

Maloniai kviečiame atsipalaiduoti Šiaulių arenos pirčių komplekse!

Šiaulių arena Jums siūlo pasimėgauti net trijų pirčių teikiamais malonumais: galėsite išbandyti suomišką (sauną), garinę (turkišką), infraraudonųjų spindulių pirtis bei sūkurinę vonią (jacuzzi) Šiaulių arenos pirčių komplekse.Tai ne tik modernios patalpos su nauja įranga, bet ir jauki aplinka 10-15 žmonių sambūriui. Pro pirčių komplekso langą atsiveria visa Šiaulių miesto panorama.

Užsisakykite pirčių kompleksą Šiaulių arenoje, ir patys įsitikinkite, kad tai nuostabi poilsio ir pramogų vieta Jums, Jūsų šeimai, kolegoms, bendradarbiams ar draugams.

Pirčių kompleksas (KAINOS)

Pirčių kompleksas
2 val.*
3 val.
4 val.
Iki 15 žmonių
120 Eur.
150 Eur.
180 Eur.

*mažiausias užsakomas laikas – 2 val.

Specialus pasiūlymas! 5 val. poilsis iki 15 žmonių tik 200 Eur. !!!

Pirčių kompleksas

Šis kompleksas yra įrengtas Šiaulių arenos ketvirtajame aukšte. Klientų patogumui kompleksą gali išsinuomoti grupė iki 20 žmonių. Pirčių privalumai: privatumas, komfortas, servisas, kompleksiškumas. Čia pat, prisėdus prie stalo, galima atsipūsti ir pasimėgauti iš anksto užsakytomis vaišėmis. Persirengimo kambariai, atskiri dušai, TV ir foninė muzika – būtini atributai komfortui ir poilsiui. Pirčių kompleksą sudaro: suomiška pirtis (sauna), garinė pirtis (turkiška), infraraudonųjų spindulių pirtis (infrasauna), sūkurinė vonia (jacuzzi).

Suomiška pirtis

Pirtyje temperatūra siekia +80 – 100 °C, santykinė oro drėgmė – 8%. Suomiška pirtis, kaip ir rusiška, yra medinė. Tai yra labai karšta ir sausa pirtis, po kurios labai malonu atsigaivinti šaltame vandenyje. Buvimo saunoje procedūra yra paprastesnė nei rusiškos pirties. Įprasta kaitintis 2-3 kartus, pasiekiant gausaus prakaitavimo efektą. Po prakaitavimo būtinai prausiamasi duše arba maudomasi baseine. Prieš pirmą užėjimą kūnas sudrėkinamas duše. Tai didžiausia pirtis komplekse, kur telpa iki 10 žmonių vienu metu.

Garinė pirtis

Tai pirtis, kurioje vyrauja ypač didelė drėgmė (iki 100%). Maloni šiluma (apie 48-49 °C) atpalaiduoja raumenis, kvėpavimo takus, gerina kraujotaką, atgaivina ir valo odą. Tai gydomoji pirtis turintiems įvairių kvėpavimo sistemos sutrikimų. Maudydamiesi šioje pirtyje, pailsėsite, atsipalaiduosite po įtemptos dienos ar intensyvios treniruotės. Šiluma ir didelė drėgmė švelniai apgaubs Jūsų odą, prasiskverbs iki giliausių sluoksnių. Turkiška pirtis minkština ir lygina odą, gerina kraujo apykaitą ir lengvai tempia raumenis. Garinėje pirtyje paprasta atgauti jėgas, atsikvėpti nuo kasdieninių rūpesčių ir kartu su bendraminčiais (iki 10 žmonių) mėgautis garų debesų glamonėmis.

Infraraudonųjų spindulių pirtis

Infrasauna, esant 40-60oC temperatūrai, sukelia 2-3 kartus didesnį prakaitavimą nei įprasta sauna 90-100oC temperatūroje. Todėl joje itin saugu vaikams ir žmonėms, kurių sutrikusi širdies ir kraujagyslių veikla. Be to, infrasaunose galima būti ilgiau, labiau atsipalaiduoti. Šilumos skverbimasis perteikia organizmui šilumos energiją ir gerina jo būklę, įšildo audinius, raumenis, sąnarius ir spartina kraujo bei kitų kūno skysčių apykaitą. Infraraudonosios energijos sistemos mažiau nei 20 proc. sušildo orą, o virš 80 proc. tiesiogiai nukreipia šildyti mūsų kūną. Ji skirta dviems žmonėms mėgautis šilumos malonumais.

Sūkurinė vonia

Sūkurinės vonios hidromasažas stimuliuoja kraujotakos sistemą ir stiprina raumenis. Pastovus ir metodiškas maudymasis sūkurinėje vonioje pagerins medžiagų apykaitą, atstatys audinių savybes, sustiprins kraujagyslių sieneles, apsaugos Jus nuo streso ir celiulito, suteiks energijos ir pagerins bendrą savijautą. Vienu metu sūkurinės vonios malonumais gali mėgautis 8 žmonės.