Teatras „Kitas kampas“ Šiaulių arenoje pristatys "Improvizacijos kovos" premjerą

Vienintelis profesionalus improvizacijos teatras „Kitas kampas“ balandžio 1 d. Šiaulių arenoje pristatys šou „Improvizacijos kovos“ premjerą. Likus mažiau nei dviems savaitėms iki lemiamos kovos, spaudos konferencijoje teatro aktoriai atskleidė, kaip jie ruošiasi ir kokiais būdais ketina nugalėti improvizacijos ringe.

„Improvizacijos kovos“ – tai interaktyvus šou, kuriame aktoriai susirungs improvizacijos kovose ir padarys viską, kad pelnytų vakaro nugalėtojų titulą. Kas taps nugalėtojais – nuspręs publika, kuri galės rėkti, trypti, švilpti ar kitais būdais palaikyti savo favoritus. Vakaro nugalėtojų laukia šlovė, pralaimėjusiųjų – visiškas fiasko.

Tiesioginės spaudos konferencijos metu improvizacijos meistrai ir mažiau patirties turintys teatro „Kitas kampas“ aktoriai susitiko teatro scenoje tam, kad sau, žiūrovams ir priešininkų komandai įrodytų, jog yra pasiryžę padaryti viską, kad laimėtų improvizacijos kovą.

Jaunųjų improvizatorių komandos pusėje buvo galima išvysti kovotojus Aistę Lasytę, Gailę Butvilaitę, Marių Čižauską ir Oskarą Vygonovskį, vyresniųjų – Kirilą Glušajevą, Martyną Nedzinską, Balį Latėną, Dimitrjų Golovanovą. Teatro aktorius ir vadovas Audrius Bružas jėgų premjerai semtis buvo išvykęs net į pačią Afriką, o jaunasis aktorius Laurynas Jurgelis – į Japoniją ir spaudos konferencijoje nedalyvavo.

„Šis reginys skirtas drąsiems ir pergales mėgstantiems žmonėms. Tegul laimi geriausi!“ – konferencijos metu sakė teatro aktorius K. Glušajevas.