Šiauliečiai muzikantai Šiaulių arenoje surengs grandiozinį koncertą skirtą Motinos dienai

Šiauliai – muzikalus ir dainingas miestas. Šio užtikrintai skambančio teiginio įrodymui Motinos dienos proga jėgas suvienys visi žymiausi Šiaulių krašto atlikėjai ir specialiai šiauliečiams surengs vienintelį grandiozinį koncertą gegužės 7 –ąją 19 val. Šiaulių arenoje.

Didžiojoje Šiaulių arenos scenoje pasirodys legendinės grupės „Jonis“, „Vairas“, savo klausytojus nuolat naujomis spalvomis džiuginanti „Kitava“,  žymus kompozitorius, tekstų autorius ir atlikėjas Laimontas Dinius, šiluma ir nuoširdumu visuomet spinduliuojanti Laura Remeikienė ir jos studija, tikrų šiauliečių gyva legenda vadinamas Virgis Stakėnas, miesto pasididžiavimas berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ bei Lietuvos muzikos gerbėjų pripažintas, anšlaginius koncertus didžiausiose arenose rengiantis, aukščiausio kalibro scenos vilkas Gytis Paškevičius.

Susibūrę vieninteliam koncertui, kuris bus dedikuotas miestiečiams atlikėjai džiaugėsi, jog galės prisidėti prie šios idėjos įgyvendinimo ir vos sulaukę kvietimo skubėjo žvilgčioti į suplanuotų koncertų kalendorių norėdami patvirtinti savo dalyvavimą.

„Tai puiki idėja, todėl džiaugiuosi, kad galėsiu būti šio grandiozinio koncerto dalimi, kurį skirsime būtent Šiaulių krašte su mūsų visų muzika augusiems kraštiečiams. Visus neabejingus Šiauliuose užgimusioms grupėms ir atlikėjams kviečiu prisijungti prie šio išskirtinio renginio ir tapti svarbia jo dalimi“, - ragindamas užpildyti arenos tribūnas kalbėjo L. Dinius.

Kartu su „Kitavos“ grupės įkūrėja ir jos siela Rasa Stoškuviene, L. Dinius šiame išskirtiniame renginyje užims ir renginio vedėjo poziciją. Tuo pat metu ši vedėjų pora ruošia visus susirinkusius žiūrovus maloniai nustebinti ir paslaptingais renginio scenarijaus siurprizais.

Dar vienas maloniai nuteikiantis šio grandiozinio koncerto požymis – bilietų kainos. Siekiant į areną pritraukti pilnas tribūnas miestiečių ir miesto svečių suplanuota kainodara itin paprasta ir nesudėtinga – visi bilietai į šį renginį, nepaisant pasirinktos sėdimos vietos kainuoja vos 10 eurų. Tiesa, iki renginio pradžios likus kelioms dienoms bilietai gali brangti, todėl dar planuojantys įsigyti bilietus raginami tai padaryti anksčiau.