Naujuosius metus Šiauliai pasitiks su Džordana Butkute ir legendiniais jos hitais

Šiais metais Šiaurės Lietuvos gyventojai Naujųjų metų vakaro lauks kur kas nekantriau nei visi kiti. Būtent Šiaurės Lietuvos sostinėje Šiauliuose vyks neabejotinai įspūdingiausias Naujųjų metų sutikimo koncertas visoje Lietuvoje.

Gruodžio 31 –ą dieną Šiaulių arenoje vienintelį pasirodymą specialiai šiai progai surengs atlikėja, kurios publika visuomet laukia su ypatingu entuziazmu – Džordana Butkutė.

Tiesa, būsimas Naujametinis pasirodymas pavadinimu „Naujieji su Džordana“ išsiskirs ir savo programa – šįsyk viena populiariausių visų laikų Lietuvos dainininkių pakvies visus prisiminti legendinius hitus, kurie kiekvieno muzikos mylėtojo širdyje yra palikę savotišką prisiminimų pėdsaką.

„Sulaukusi pasiūlymo Naujametinį koncertą skirti Šiauliams ilgai nesvarsčiau. Būtent Šiaulių arenos vadovai su Elegijumi susisiekė pirmieji ir pateikė šį pasiūlymą. Pamanėme, kodėl gi ne – Šiauliuose dar nesu koncertavusi per Naujuosius metus, tad ir man tai bus nauja patirtis“, - kalbėjo D. Butkutė.

Pastaraisiais metais aukščiausio lygmens koncertines programas, kuriose žiūrovai turėjo progą ne tik išgirsti naujų D. Butkutės kūrinių, bet ir išvysti įspūdingomis vizualizacijomis bei scenografija užpildytus pasirodymus, rengusi Lietuvos pop scenos karaliene vadinama D. Butkutė į didžiausias Lietuvos arenas sukvietė daugiatūkstantines minias gerbėjų. Išskirtiniame Naujametiniame koncerte Šiauliuose žadama sukurti ypatingą šventinę atmosferą, kurios akcentu turėtų tapti geriausi, laiko patikrinti Džordanos hitai.

„Visi puikiai žinome, kad Naujieji metai yra tokia šventė, kuomet daugelis nori tiesiog atsipalaiduoti, linksmai praleisti laiką. Būtent tokią renginio koncepciją ir bandysime išlaikyti – žmonėms turi būti gera, linksma ir jauku“, - apie būsimą pasirodymą didžiausiame Šiaurės Lietuvos daugiafunkciniame komplekse mintimis dalinosi atlikėja.

Šventinis koncertas prasidės 20 val., o visų susirinkusių žiūrovų lauks ne tik koncertinė programa, kuri neabejotinai kiekvieną išjudins iš savo vietų, bet ir malonūs naujametiniai siurprizai.

„Džiaugiamės, kad tokia atlikėja kaip Džordana sutiko per vieną didžiausių metų švenčių koncertą padovanoti šiauliečiams ir miesto svečiams, kurių šiais metais tikimės sulaukti nemažai. Šios asmenybės atskirai pristatinėti nereikia, todėl manome, kad visiems bus nesunku apsispręsti kur sutikti Naujuosius. Žiūrovai turės galimybę atsipalaiduoti, padainuoti, pašokti, o tai ir yra svarbiausia šį šventinį vakarą“, - pristatydamas Naujųjų metų koncertą kalbėjo Šiaulių arenos generalinis direktorius Gintaras Radavičius.

Bilietus, kurių kainos prasideda nuo 21 euro, į Naujametinį koncertą „Naujieji su Džordana“ platina „Ticketmarket“ bei „Paypost“ skyriai visoje Lietuvoje. Renginio organizatoriai taip pat siūlo galimybę šventinį renginį stebėti privačiai savo draugų kompanijoje - iš patogiai įrengtų VIP ložių ar Šiaulių arenoje įsikūrusio baro „Volfas Engelman“.