Lietuvoje dar neregėtas „The Whitney Houston Show“ pasirodymas atkeliauja į Šiaulius

Pasaulinės šlovės ir pripažinimo sulaukęs projektas „The Greatest Love of All – The Whitney Houston Show“ pirmą kartą atvyksta į Lietuvą. Jau lapkričio 18 dieną 19 val. šis unikalus gyvo garso koncertas bus surengtas 10-ąjį sezoną švenčiančioje Šiaulių arenoje.

Po sėkmingų gastrolių Australijoje, Naujoje Zelandijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Kanadoje „The Whitney Houston Show“ projekto organizatoriai suplanavo koncertinį turą ir po Europą. Pirmosiomis šalimis Europoje, kurioms atiteko malonumas pamatyti šį savo pobūdžiu išskirtinį pasirodymą tapo Vokietija, Danija, Šveicarija, Norvegija ir Lietuva.

Moderniausių scenografinių sprendimų užpildytame gyvo garso koncerte pagrindinės atlikėjos rolę atlieka kvapą gniaužiančio vokalo savininkė Belinda Davids. Įspūdingu 4 oktavų balso diapazonu bei stulbinančiai į legendinės atlikėjos Whitney Houston panašiu vokalu pasižyminti B. Davids Šiaulių arenoje susirinkusią publiką žada nukelti į jau šiek tiek primirštus laikus, kuomet kartu su W.Houston atliekamu vienu lyriškiausių visų laikų kūriniu „I will always love you“ dainuodavo daugiatūkstantinės minios.

„Aš noriu, kad žmonės atėję į mano pasirodymus prisimintų Whitney tokią, kokia ji buvo savo karjeros aukštumose“, - sako Pietų Afrikos Respublikoje gimusi B. Davids, kuriai ne kartą yra tekę atlikti W. Houston kūrinius akapela, kad žiūrovai galėtų įsitikinti, jog visi kūriniai yra atliekami gyvai.

Unikaliu balsu gamtos apdovanota mergina savo muzikinę karjerą pradėjo sulaukusi 14 metų kai įrašė pirmąjį savo albumą. Tiesa, B. Davids visuomet lygiavosi į W. Houston, kuri jai buvo tikras sceninis pavyzdys. Pop karalienės įtaka atlikėjai iš Port Elizabeto buvo tokia didelė, kad pas ją atsirado panaši dainavimo maniera, įpročiai, o neįtikėtinu vokalo stiprumu ir panašumu pasižyminti dainininkė dažnai buvo supainiojama net su pačia W. Houston.

Koncerto metu išgirsite virš 20 geriausių W. Houston dainų, įskaitant: „I will always love you“, „I wanna dance with somebody“, „I‘m every woman“ ir kitus populiariausius hitus. Kostiumai, apšvietimas, gyvo garso grupė, šokėjai ir specialieji efektai – tai tik maža dalis to kas laukia koncerte susirinkusių žiūrovų.  

Bilietus į šį renginį platina „Ticketmarket“ bei „Paypost“ skyriai visoje Lietuvoje.