10 -tūkstantąjai Šiaulių arenos "Facebook" sekėjai - maloni staigmena

10 -ąjį sezoną švenčianti Šiaulių arena nutarė simboliškai pasveikinti ir 10 -tūkstantąjį socialinio tinklalapio "Facebook" Šiaulių arenos sekėją. Ja tapo septyniolikmetė mergina iš Šiaulių Toma Baltrušaitytė. 

Mergina džiaugėsi šia malonia staigmena ir teigė, jog prie Šiaulių arenos "Facebook" draugų būrio prisijungė skatinama įvairių pranešimų apie Šiaulių arenos renginius, kuriais pasidalindavo socialiniame tinklalapyje užsiregistravę jos draugai. 

"Iš tiesų pranešimus apie Šiaulių arenoje vykstančius renginius pastebėdavau draugų dėka, kurie vienaip ar kitaip sureaguodavo į tam tikrus skelbimus. Iki šiol pati nebuvau paspaudusi "patinka", todėl įvairūs pranešimai mane pasiekdavo nereguliariai. Pamaniau, kad yra verta žinoti kas vyksta Šiauliuose, kokie renginiai aplanko Šiaulių areną, todėl pernelyg ilgai nedvejodama nutariau tapti šio puslapio drauge", - ieškodama pagrindinės priežasties, kuri paskatino ją prisijungti prie Šiaulių arenos "Facebook" draugų sakė mergina.

Skatindami ir toliau domėtis, sekti informaciją bei aktyviai lankytis įvairiuose Šiaulių arenos renginiuose, kurių šį sezoną didžiausias Šiaurės Lietuvos daugiafunkcinis kompleksas siūlo išties daug T.Baltrušaitytei buvo įteikti du bilietai į Lietuvoje dar neregėtą, pasaulinės šlovės ir pripažinimo sulaukusį gyvo garso koncertą "The Greatest Love of All - The Whitney Houston Show". Šis unikalus pasirodymas Šiaulių arenoje bus surengtas jau lapkričio 18 -ą dieną. Bilietus į renginį platina "Ticketmarket" ir "Paypost" skyriai visoje Lietuvoje.