Dėl nuomos teirautis: Mob. tel. 8 682 48822, 8 41 540151

Dėl maitinimo paslaugų teirautis: Mob. tel. 8 671 34555

⬆️ Spausk "Virtualus turas 360" ir apžiūrėk pobūvių salę iš arti!

POBŪVIŲ SALĖ

Šiaulių arenos IV aukšte įrengta erdvi, jauki pobūvių salė įvairaus pobūdžio renginių ir švenčių organizavimui.

Šiuolaikinė, erdvi aplinka, spec. įranga, maitinimo paslaugos, kvalifikuotas personalas, patogus privažiavimas, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė – tai pilnas paslaugų komplektas vienoje vietoje svečių patogumui.

Siūlomos puikios sąlygos įvairaus dydžio renginiams: įmonių šventėms, gimtadieniams, jubiliejams, krikštynoms, moksleivių/studentų išleistuvėms ir šventėms, organizuojamoms kitoms progoms.

Pobūvių salės išdėstymas lengvai pritaikomas pagal poreikius (galimos įvairios renginio formos furšetams, banketams, diskotekoms ir kt.) ir numatomą svečių skaičių (nuo 20 iki 200).

Salėje įrengta oro kondicionavimo sistema, jauki ir erdvi aplinka, dideli panoraminiai langai, pageidaujamo dydžio scena, apšvietimo ir garso įranga užtikrins nepriekaištingą Jūsų šventės kokybę.

Atsižvelgiant į šventės pobūdį, svečių skaičių, kavinė ARENA pateiks parengtą vaišių pasiūlymą ar kelis jo variantus. Pasirūpins ne tik maistu, bet ir šventės aplinka – staltiesėmis, kėdžių užvalkalais, indais, taurėmis, stalo įrankiais, žvakidėmis, gėlių kompozicijomis ir kitais stalo puošybos elementais.

Pagrindiniai geros šventės komponentai – graži, jauki aplinka, puikus maistas, pakili nuotaika. Mes siekiame, kad mūsų svečiai liktų patenkinti ir visuomet norėtų sugrįžti pas mus!

Didesnės apimties pobūvių, švenčių organizavimas galimas ir pagrindinėje Šiaulių arenos salėje, kurioje pagal pageidavimus paruošiamas atitinkamas variantas.

POBŪVIAI DIDŽIOJOJE ARENOS SALĖJE