DIDŽIAUSIAS DAUGIAFUNKCINIS SPORTO IR PRAMOGŲ KOMPLEKSAS ŠIAURĖS LIETUVOJE!

COVID-19 saugumo laikymosi informacija renginių lankytojams.

Renginio lankytojas įsipareigoja laikytis LR SAM, Operacijų vadovo nustatytų reikalavimų (naujausių redakcijų) renginių metu:

  • Viso renginio metu dėvėti nosį ir burną dengiančius respiratorius (ne žemesnio nei FFP2 lygio). Nuo 2022 m. 01.17
  • Dezinfekuoti rankas, laikytis čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo;
  • Laikytis ne mažesnio nei 2 m. atstumo nuo kitų renginio lankytojų, vengti artimų kontaktų, nesibūriuoti.
  • Jaučiantiems karščiavimą ar kitus COVID-19 ligai būdingus simptomus renginiuose dalyvauti griežtai draudžiama;
  • Galimybių pasas – privalomas.

Šiaulių miesto 770 -ieji gyvavimo metai (2006 metai) įsiminė ir kaip metai, kuomet buvo statomas vienas gražiausių ir didžiausių daugiafunkcinių Šiaurės Lietuvos statinių – Šiaulių arena. Šis įspūdingas 100 metrų skersmens objektas, kurio keturi aukštai iš penkių yra padengti žėrinčiu holografiniu stiklu, traukia akį iš tolo. Šiaulių arena duris lankytojams atvėrė 2007 m. liepos 25 d. įspūdingu tris dienas trukusiu renginių maratonu.

Šiaulių arenos multifunkcinis kompleksas – tai laisvalaikio praleidimo centras visai šeimai. Čia rengiami sporto, kultūros, meno, pramoginiai ir verslo renginiai, verslo seminarai, kongresai, parodos bei mugės. Per metus Šiaulių arenoje vidutiniškai surengiama per 100 sporto ir kultūrinių renginių. Renginiuose kasmet vis gausiau lankosi ne tik Šiaulių miesto, bet ir viso Šiaurės regiono gyventojai. Dėka didelio ažiotažo sulaukiančių užsienio žvaigždžių koncertų strategiškai palankioje geografinėje padėtyje esanti Šiaulių arena pasižymi ir aktyviu užsienio svečių lankomumu.

Arena pagal architektūrinį sprendimą ir funkcionalumą yra pritaikyta įvairių sporto renginių organizavimui: krepšinio, tinklinio, rankinio, bokso, sambo, bušido, lauko teniso, sportinių šokių, žirgų konkūrų bei futbolo. Didžiausiu multifunkcionalumu Lietuvoje išsiskiriančioje Šiaulių arenoje papildomai yra įrengta atskira krepšinio treniruočių salė, lauko teniso aikštė, pirčių kompleksas, veikia grožio ir sveikatingumo centrai, treniruoklių, aerobikos, fitneso salės, kavinės, restoranas „Volfas Engelman“. Šiaulių arenoje taip pat sėkmingai veikia įkurtas „Verslo centras“.

Arenoje krepšinio varžybomis vienu metu gali mėgauti apie 5 500 žiūrovų. Kultūrinių renginių metu, kai parteryje visos vietos sėdimos, renginį gali stebėti apie 5 500 lankytojų, tuo tarpu parteriui esant stovimam arena talpina apie 7 500 žiūrovų.

2011 m. Šiaulių arenoje vyko vienas įspūdingiausių šio dešimtmečio Lietuvoje organizuotų renginių – 2011 metų Europos vyru krepšinio čempionatas.

Arenos daugiafunkcionalumas pasižymi ir neįprastų žanrų renginių organizavimu – arenos didžioji salė idealiai pritaikoma rengti spektaklius, cirko pasirodymus, parodas. Multifunkcinis kompleksas yra įsikūręs Šiaulių miesto viduryje, todėl lankytojams yra užtikrinamas geras pasiekiamumas iš visų mikrorajonų, o miesto svečiai areną gali nesunkiai pasiekti tiek automobiliu, tiek ir viešuoju transportu. Arenos lankytojams sudarytos sąlygos vienu metu parkuoti apie 1000 automobilių.

Tokio komplekso atsiradimas ne tik suteikia didesnį pramoginių renginių ir laisvalaikio pasirinkimą, bet ir gerina turizmo infrastruktūrą bei socialinę aplinką Šiaulių mieste ir visame Šiaurės Lietuvos regione.

Arenoje taip pat yra įrengtos aukščiausius kokybės standartus atitinkančios VIP ložės, turinčios specifinį panaudojimą ir atskirą verslo filosofiją. VIP ložės nuomotojas yra ilgalaikis arenos partneris, kuriam suteikiamos ir kitos privilegijos, pavyzdžiui suteikiama pirmumo teisė į reklaminį plotą esantį virš nuomojamos ložės. Daugiau apie VIP ložių specifiką ir galimybes galite rasti ČIA

Galime pasidžiaugti, kad Šiaulių arena – vienas pagrindinių traukos objektų Šiaurės Lietuvoje, prisidedantis prie kokybiško žmonių laisvalaikio kūrimo. Visuomet maloniai laukiame Jūsų apsilankymo!

Savo mintis ir pastebėjimus visuomet galite išsakyti: ofisas@siauliaurena.lt. Mums svarbi Jūsų nuomonė!

Šiaulių arenos metinės veiklos ataskaitos:

2018 m. 

2019 m.

2020 m.

Vaizdai primenantys didžiausio Šiaurės Lietuvos daugiafunkcinio sporto ir pramogų komplekso statybas…